Biura do wynajęcia Poznań Nowe Miasto

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec POZNAŃ | UNILEVER

Biurowiec POZNAŃ | UNILEVER

ul. Bałtycka 43
Poznań, Nowe Miasto

STAWKA CZYNSZU

10 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-06-21

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

3007 m2

DOSTĘPNE BIURA

4

Szukasz oferty wynajmu powierzchni biurowej w Poznaniu? Doskonałą lokalizacją jest Nowe Miasto ? centrum miasta zapewnia dostęp do przystanków komunikacji miejskiej, rozbudowanej infrastruktury oraz setek punktów handlowo-usługowych. To właśnie ta dzielnica cieszy się wśród inwestorów największą popularnością, którzy nieustannie rozpoczynają budowę lub renowację kolejnych obiektów. Za pośrednictwem Directoffice.pl możesz wynająć biuro w Malta House, Nowe Garbary Office Center i wielu innych nieruchomościach.

Malta House i Nowe Garbary Office Center ? biura o wysokim standardzie do wynajęcia w poznańskim Nowym Mieście

Malta House przy ulicy Baraniaka zostało oddane do użytku w trzecim kwartale 2013 r. i oferuje około 15000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Oprócz tego obiekt został wyposażony w 300 miejsc parkingowych dedykowanych zarówno samochodom, jak i rowerom. Wewnątrz budynku najemcy mogą skorzystać z przebieralni i pryszniców, klimatyzacji, kontroli dostępu czy okablowania. Malta House ma 5 kondygnacji i uzyskało certyfikat ekologiczny LEED. Z kolei na Małych Garbarach znajdziesz Nowe Garbary Office Center ? inwestycję o 7 kondygnacjach naziemnych i całkowitej powierzchni wynoszącej 8000m2 wybudowaną w 2008 r.. Nowoczesny obiekt oferuje klimatyzację, BMS, okablowanie komputerowe i telefoniczne, podnoszone podłogi i windy.

W bazie obiektów oferujących wynajem powierzchni biurowych w dzielnicy Nowe Miasto w Poznaniu znajdziesz także Malta Office Park (A&B), Malta Office Park (C&D), Malta Office Park E oraz Malta Office Park F ? kompleks zlokalizowany przy ulicy Baraniaka, tuż nad jeziorem Malta wybudowany w 2009 r., w którym najemcy mogą wynająć aż 28 000 m2 powierzchni biurowej. Nowoczesna inwestycja oferuje w każdym obiekcie 5 kondygnacji wyposażonych w czujniki dymu, okablowania elektryczne i telefoniczne, podwieszane sufity czy klimatyzację. Malta Office Park oddaje także do dyspozycji najemców parking naziemny. W pobliżu znajduje się centrum handlowe, tereny rekreacyjne i przystanki komunikacji miejskiej.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę wynajmu biur w Roch Office Park D przy ulicy Krzywoustego ? obiektu wybudowanego w drugim kwartale 2015 r. o powierzchni 3 420 m2. Biurowa część budynku zajmuje około 1700 m2. 5 kondygnacji naziemnych, podziemny garaż z 20 miejscami postojowymi czy dogodna lokalizacja to tylko kilka z licznych udogodnień, z których mogą korzystać najemcy. W Roch Office Park D znajdziesz klimatyzację, system inteligentnego zarządzania budynkiem, windy, czujniki dymu czy podwieszane sufity. Z kolei inwestycja Warszawska 43 znajdująca się pod tym samym adresem to obiekt o 5 kondygnacjach naziemnych o całkowitej powierzchni wynoszącej 2000 m2, który powstał w 2000 r. Przy budynku czekają miejsca parkingowe, a jego wnętrze zostało wyposażone między innymi w windy, okablowanie elektryczne i telefoniczne, klimatyzację, wykładzinę czy łącze światłowodowe.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: