Biura do wynajęcia Kraków Stare Miasto

Filtruj według

Nasza oferta

  Krakowskie Stare Miasto to najstarsza dzielnica Krakowa i nie bez powodu znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Mnóstwo wspaniałych zabytków i dziesiątki budynków o historycznym znaczeniu nie pozostały bowiem niezauważone. Dzielnica została uznana za Pomnik Historii i pozostaje jednym z najczęściej odwiedzanych rejonów Krakowa przez turystów nie tylko z Europy, ale także z całego świata. Stare Miasto jest również ekskluzywnym miejscem na siedzibę własnej działalności, dlatego znajdziemy w nim dziesiątki nowoczesnych powierzchni biurowych do wynajęcia.

  Powierzchnie biurowe do wynajęcia na Starym Mieście w Krakowie

  Na Starym Mieście znajdziemy najlepsze powierzchnie biurowe do wynajęcia, wśród których warto wymienić kompleks biurowy High5ive. Kompleks składa się z 4 budynków oznaczonych numerami I, II oraz IV i V. Budynki I oraz II były wznoszone jako pierwsze i zostały oddane do użytku w 2018 roku, oferując nowoczesne i bardzo ekskluzywne przestrzenie biurowe. W biurowcu High5ive I znajdziemy 11 292 m2 powierzchni biurowej oraz 110 miejsc parkingowych, zaś w budynku numer II – 9 287 m2 i 61 miejsc parkingowych. Oba budynki posiadają certyfikat LEED. High5ive IV i V zostaną oddane do użytku w 2020 roku i mają oferować kolejno 20 500 m2 powierzchni biurowej wraz z 304 miejscami postojowymi oraz 11 000 m2 i 132 miejsca parkingowe.

  Równie dobrym wyborem jest Browar Lubicz – Budynek A i B z 2 900 m2 powierzchni biurowej. Budynek został dogłębnie odnowiony w 2013 roku, a główną zaletą są industrialne wnętrza i historyczna atmosfera panująca w lobby i wszystkich biurach. Podobnie jest z częścią Browaru Lubicz – Kotłownia o kameralnej powierzchni 790 m2, przeznaczonej dla najbardziej wymagających najemców. Wartym uwagi jest również Pałac Goetzów, który stanowi kolejną część kompleksu Browar Lubicz. W odremontowanym w 2013 roku budynku znajdziemy aż 1 691 m2 powierzchni przeznaczonych na ekskluzywne i luksusowe biura.

  Najlepsze biura na krakowskim Starym Mieście to coś, co trzeba zobaczyć

  Warto także wziąć pod uwagę Herbewo – Regent Office, budynek z 4 990 m2 powierzchni biurowej, a także biurowiec ul. Krupniczej 16 z 868 m2 powierzchni biurowej, przeznaczonej dla przedsiębiorców zaangażowanych w rozwój własnej marki. Warto zauważyć obecność takich miejsc jak Browar Lubicz, Pawia Business Center, Zwierzyniecka Office Center, a także Wawel Business Center. Zabytkowy Pałac Popielów oraz biuro Bursztynowy Szlak są równie ciekawymi inwestycjami, podobnie jak nowoczesny biurowiec Forton.