Biura do wynajęcia Gdańsk Osowa

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec GDAŃSK | GALAKTYCZNA OFFICE

Biurowiec GDAŃSK | GALAKTYCZNA OFFICE

ul. Galaktyczna 30A
Gdańsk, Osowa

STAWKA CZYNSZU

11.25 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-06-20

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

609 m2

DOSTĘPNE BIURA

8

Biura do wynajęcia Gdańsk Osowa to komfortowe, nowoczesne budynki stworzone z myślą o potrzebach małych i nieco większych firm. W naszej ofercie znaleźć można wiele biurowców, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego obiektu do wymagań danego przedsiębiorcy. To budynki zlokalizowane w atrakcyjnych punktach miasta, do których można dostać się zarówno prywatnymi samochodami, jak i komunikacją miejską. Dbamy o to, by były to obiekty odpowiednio wykończone i gotowe do rozpoczęcia działalności przez firmy z różnych branż. W niektórych budynkach znajduje się nawet podstawowe wyposażenie, w innych konieczne jest wprowadzenie własnych mebli i akcesoriów.

Dostępne biura Gdańsk Osowa można wynająć na różnych zasadach. Zazwyczaj minimalny czas najmu wynosi od roku do kilku lat. Po zapoznaniu się z potrzebami przedsiębiorcy i charakterem pracy jego firmy możemy zaproponować najlepszy obiekt z naszej oferty. Skupiamy się przede wszystkim na liczbie pracowników, budżecie oraz wymaganiach dotyczących dodatkowych udogodnień w biurze w dzielnicy Osowa.

Biura na wynajem wyposażone w wiele udogodnień

Nasze biura do wynajęcia Gdańsk Osowa to obiekty wyposażone w szereg instalacji i innych udogodnień, które wpływają na komfort korzystania z budynku. Wśród nich warto wymienić przede wszystkim parkingi. Liczba miejsc postojowych i ich typ różni się w zależności od wybranego obiektu. Są one jednak dostosowane do potrzeb pracowników i klientów odwiedzających przedsiębiorstwo. W niektórych biurowcach znajdują się parkingi podziemne, w których auta są chronione przed opadami śniegu, niskimi temperaturami i promieniami słonecznymi. Teren parkingu jest objęty monitoringiem, co pozwala zadbać o bezpieczeństwo pozostawionych pojazdów.

Obiekty zostały też wyposażone w kompleksowe okablowanie. Dzięki temu przedsiębiorca może od razu podłączyć wszystkie niezbędne sprzęty, także te wymagające dostępu do internetu. Poszczególne biura przedzielono ściankami działowymi, by pracownicy mogli działać w komfortowej atmosferze. Co więcej, w wielu biurowcach w dzielnicy Osowa znajdują się też sale konferencyjne. To pomieszczenia, w których z powodzeniem można organizować spotkania dla większej liczby pracowników, ważne narady i inne wydarzenia wymagające dysponowania nieco większą przestrzenią. W niektórych budynkach znajduje się nawet kilka sal konferencyjnych o różnym metrażu.

Bezpieczne biurowce w nowoczesnym standardzie

Biura na wynajem Gdańsk Osowa to także obiekty odpowiednio zabezpieczone przed zdarzeniami losowymi i ewentualnymi próbami kradzieży. Na ich terenie pracują ochroniarze, a obszar budynku jest zabezpieczony monitoringiem i alarmami. Warto wspomnieć także o tryskaczach i czujnikach dymu, reagujących na pierwsze oznaki pożaru. Takie instalacje pozwalają na uchronienie nie tylko pracowników, lecz także mienia znajdującego się w obiekcie. Ma to ogromne znaczenie w przypadku firm, w których korzysta się z nowoczesnego sprzętu i gromadzi ważne dokumenty.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: