Biura do wynajęcia w Gliwicach

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec GLIWICE | GLIWICE BUSINESS PARK

Biurowiec GLIWICE | GLIWICE BUSINESS PARK

ul. Dworcowa 25
Gliwice,

STAWKA CZYNSZU

13,8 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-05-25

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

490 m2

DOSTĘPNE BIURA

2

W ofercie portalu internetowego DirectOffice.pl znajdziesz przeróżne lokale biurowe do wynajęcia w Gliwicach. Każdą propozycję dokładnie opisaliśmy na dedykowanych podstronach – znajdują się tam zarówno najbardziej podstawowe informacje, np. lokalizacja, jak i te bardziej szczegółowe, np. wyposażenie i standard. Wybór odpowiedniego pomieszczenia biurowego do wynajęcia w Gliwicach jest dość trudny ze względu na dużą liczbę dostępnych powierzchni. Właśnie dlatego na naszej stronie internetowej zadbaliśmy o to, aby oferować wyłącznie wyselekcjonowane lokale użytkowe przystosowane do wynajęcia o znakomitej relacji ceny do jakości oraz codzienną aktualizację budynków, aby wszystkie zmiany były wprowadzane na bieżąco. Oferujemy do wynajęcia lokale biurowe zlokalizowane między innymi w Gliwicach, ale też Katowicach czy Chorzowie, dlatego koniecznie poznaj całą naszą ofertę jeszcze dziś!

Standard biur w Gliwicach na wynajem – na co zwracać uwagę podczas wyboru?

Decydując się na przeniesienie firmy do biurowca, należy wziąć pod uwagę wszelkie kryteria dotyczące poszczególnych budynków. Każda firma poszukuje czegoś innego, dlatego warto ocenić przydatność danej inwestycji na przykładzie własnych potrzeb. Wybrany lokal biurowy zlokalizowany w Gliwicach powinien być klimatyzowany niezależnie od jego wielkości i ceny czynszu oraz kosztów eksploatacyjnych. To standard, który znajduje się obecnie w każdym już biurowcu. Standardem jest także recepcja oraz ochrona i systemy bezpieczeństwa, takie jak tryskacze oraz monitoring, kontrola dostępu czy czujniki dymu. W bardziej kosztownych lokalach biurowych w Gliwicach na wynajem znajdują się także sale konferencyjne oraz dodatkowe atrakcje, np. siłownie lub restauracje w bryle budynku, często spotykane w biurach w Krakowie. Warto jednak pamiętać, że zwiększają one cenę najmu dość znacząco i nie wszystkim firmom są niezbędne, dlatego szereg pomieszczeń biurowych do wynajęcia warto odrzucić już na samym początku poszukiwań.

Czy lokalizacja biura na wynajem w Gliwicach jest faktycznie aż tak istotna?

Większość przedsiębiorców, decydując się na przeznaczony do wynajęcia lokal biurowy w Gliwicach, z pewnością będzie miała największy problem z wyborem dogodnej lokalizacji. Na rynku wynajmu pomieszczeń biurowych lokalizacja ma pierwszorzędne znaczenie i jest głównym czynnikiem decydującym o wysokości czynszu. Jeśli zdecydujemy się na nowoczesną powierzchnię użytkową do wynajęcia w samym centrum, czynsz będzie znacznie droższy niż w przypadku samodzielnego aneksu do wynajęcia na przedmieściach – jego zaletą będzie jednak znakomita komunikacja z całym miastem oraz prestiżowy adres i najlepsze wyposażenie. Na wynajem przestronnego lokalu użytkowego w Gliwicach decydują się największe koncerny oraz niewielkie firmy, którym zależy na rozpoznawalności, znanym adresie, komfortowym wyposażeniu i najwyższym standardzie wykończenia. Ma to szczególnie duże znaczenie dla przedsiębiorców, którzy często przyjmują kontrahentów i chcą na nich wywrzeć jak najlepsze wrażenie.

Liczą się także najmniejsze szczegóły

Firmy decydujące się na wynajęcie nowoczesnej powierzchni biurowej z pewnością pozostaną w niej przez kilka najbliższych lat, dlatego podczas wyboru konkretnego lokalu warto wziąć pod uwagę także najmniejsze detale. Dla firm skomputeryzowanych istotne będą z pewnością takie kwestie jak okablowanie komputerowe i elektryczne w celu stworzenia skomplikowanych sieci, jak i podnoszone podłogi do poprowadzenia kabli. Warto także zadbać o obecność ścianek działowych. Przydatny w wynajmowanym lokalu handlowo usługowym jest także system BMS, czyli system zarządzania budynkiem (Building Management System), który ułatwi monitorowanie obecności i czasu pracy setek pracowników. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi przeznaczonymi do wynajęcia idealnymi lokalami użytkowymi.

Lokal użytkowy do wynajęcia — jaki ma wpływ na pracownika?

Lokal biurowy w ścisłym centrum Gliwic ma podstawowy wpływ na samopoczucie pracowników oraz ich wydajność i wie o tym coraz większa liczba przedsiębiorców. Kompaktowa powierzchnia biurowa czy też przestronne i ogromne pomieszczenia biurowe mogą zupełnie zmienić efektywność pracy każdej osoby. Lokal biurowy w ścisłym centrum Gliwic czy też na jego obrzeżach powinien być zawsze jak najbardziej komfortowy i zapewniać każdemu pracownikowi komfort na co dzień. Przeznaczony do wynajęcia lokal biurowy wyposażony w wyłącznie podstawowe udogodnienia to zawsze dobry wybór, podczas gdy przeznaczony do wynajęcia lokal biurowy open space z możliwością aranżacji będzie najlepszym wyborem dla wielkich firm i koncernów. Dla pracownika tak naprawdę optymalnym wyborem z reguły jest lokal biurowy w ścisłym centrum miasta, do którego można dojechać zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską, pieszo bądź rowerem. W naszej firmie oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy odpowiedni dla wszystkich przedsiębiorców – przejrzyj koniecznie wszystkie, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami już dziś. Każdy lokal użytkowy bez prowizji jest dostępny u nas w korzystnej cenie i z pewnością będzie stanowił optymalny wybór. Sprawdź też nasze propozycje w Warszawie czy Poznaniu.