Biura do wynajęcia Łódź Widzew

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec ŁÓDŹ | MONOPOLIS M1. M2. M3

Biurowiec ŁÓDŹ | MONOPOLIS M1. M2. M3

ul. Wydawnicza 4
Łódź, Widzew

STAWKA CZYNSZU

Na zapytanie

DATA AKTUALIZACJI

2024-05-25

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

17090 m2

DOSTĘPNE BIURA

5

Biurowiec ŁÓDŹ | MONOPOLIS M1. M2. M3. M4

Biurowiec ŁÓDŹ | MONOPOLIS M1. M2. M3. M4

ul. Wydawnicza 4
Łódź, Widzew

STAWKA CZYNSZU

13,75 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-05-25

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

14660 m2

DOSTĘPNE BIURA

5

Szukając nowej siedziby dla firmy, lub zastanawiając się nad otwarciem kolejnej filii spółki, warto rozważyć Łódź. Miasto, w którym firma Virako prowadzi akcję Łódź optymalnym rozwiązaniem dla biznesu, ma strategiczne położenie, dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej oraz tzw. przyjazny klimat dla biznesu. Ten ostatni zawdzięcza działaniom lokalnej władzy samorządowej, która nieustannie wspiera przedsiębiorców w ich działaniach. W Directoffice.pl znajdziesz ofertę wynajmu biur na łódzkim Widzewie ? sprawdź, jakie inwestycje mamy w naszej bazie!

Jakie biura do wynajęcia znajdziesz w ofercie Directoffice.pl?

Imagine A i B to nowoczesny kompleks oddany do użytku w 2019 r. znajdujący się przy ulicy Piłsudskiego. W dwóch budynkach o 6 kondygnacjach naziemnych znajdzie się około 16 000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia oraz dedykowane najemcom miejsca parkingowe. Wewnątrz obiektów nie zabraknie takich udogodnień jak kontrola dostępu, wykładzina, niezbędne okablowanie, czujniki dymu, BMS czy łącza światłowodowe. W pobliżu Imagine A i B znajduje się dworzec kolejowy, a sama lokalizacja inwestycji zapewnia bezproblemowy dojazd do centrum. Na Widzewie możesz również wynająć biuro w Monopolis M1 ? inwestycji z czwartego kwartału 2019 r. obejmującej zespół budynków klasy A. W kompleksie znajdzie się aż około 23 000 m2 dedykowanych przedsiębiorcom oraz liczne punkty handlowo-usługowe. W Monopolis M1 zetknie się świat biznesu z kulturą ? oprócz funkcji biurowej zespół będzie także pełnić funkcję kulturalną. W pobliżu budynków znajdziesz przystanki komunikacji miejskiej, a na terenie obiektów BMS, klimatyzację, widny i podwieszane sufity.

Za pośrednictwem Directoffice.pl możesz również skorzystać z wynajmu biur w Centrum Biznesowym Kopcińskiego 77 ? nowoczesnego obiektu o 5 kondygnacjach, na których czeka około 1300 m2 funkcjonalnej, odpowiednio wyposażonej przestrzeni o wysokim standardzie. Centrum znajduje się w zabytkowej fabryce, której budowa zakończyła się ponad 100 lat temu. Po rewitalizacji obiekt wyposażono w podwieszane sufity, klimatyzację, okablowania elektryczne i komputerowe czy kontrolę dostępu. W Centrum Biznesowym Kopcińskiego 77 nie brakuje także recepcji oraz parkingów ? dla gości i dla pracowników, który ma prawie 40 miejsc postojowych. W naszej bazie znajdziesz również możliwość skorzystania z wynajmu biura w Cross Point Łódź A ? inwestycji o 9 kondygnacjach, na których czeka około 12 500 m2. Na terenie budynku najemcy mogą korzystać z wysokiego standardu wykończenia i funkcjonalnego wyposażenia ? wind, klimatyzacji, łącz światłowodowych oraz parkingu naziemnego i podziemnego. Łącznie pracownicy mogą korzystać ze 174 miejsc postojowych, jednocześnie ciesząc się komfortowym środowiskiem pracy i dostępem do naturalnego światła, który gwarantują duże przeszklenia.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: