Biura do wynajęcia Blizne Łaszczyńskiego

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec ZIĘBY 41

Biurowiec ZIĘBY 41

ul. Zięby 41
Warszawa, Ursynów

STAWKA CZYNSZU

13.5 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-06-20

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

820 m2

DOSTĘPNE BIURA

2

Biurowiec

Biurowiec

ul. Gościnna 15/19
Warszawa, Blizne Łaszczyńskiego

STAWKA CZYNSZU

Na zapytanie

DATA AKTUALIZACJI

2024-06-20

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

2290 m2

DOSTĘPNE BIURA

3

Oferujemy biura do wynajęcia Blizne Łaszczyńskiego. To nowoczesne przestrzenie dobrze wpływające na komfort pracy. Dostępne przestrzenie mieszczą się w estetycznych budynkach, wyposażonych w wiele udogodnień. Obiekty te znajdują się w atrakcyjnych dzielnicach miasta, do których można dostać się komunikacją miejską lub samochodem.

Biurowce, w których mieszczą się przestrzenie na wynajem, to obiekty bardzo estetyczne. Wygląd nieruchomości w dużej mierze wpływa na to, jak klienci i kontrahenci odbierają dane przedsiębiorstwo. Nowoczesna, zadbana siedziba prezentuje się bardzo profesjonalnie, co ma ogromne znaczenie w przypadku firm liczących się na rynku. Biura znajdują się w całkowicie nowych budynkach lub obiektach, które przeszły kompleksowe remonty.

Biura do wynajęcia z parkingiem

Wielu przedsiębiorcom zależy na tym, by w okolicach biurowca znajdował się parking. W naszych biurowcach stworzono miejsca parkingowe naziemne, a niekiedy także podziemne. To przestrzeń, w której można zaparkować nawet kilkadziesiąt aut. Obecność parkingu w okolicach obiektu znacznie zwiększa komfort pracowników i klientów. Parkingi należące do biurowca są bowiem odpowiednio zabezpieczone i objęte monitoringiem. Gwarantują wolne miejsce do parkowania, które jest bezpłatne dla pracowników i osób odwiedzających przedsiębiorstwo.

Biura do wynajęcia Blizne Łaszczyńskiego o różnym metrażu

W naszej ofercie znajdziesz biura do wynajęcia o różnym metrażu. To obiekty przeznaczone dla kilku lub nawet kilkudziesięciu osób. Pozwalają na stworzenie komfortowych miejsc do pracy. Poszczególne przestrzenie wydzielono ściankami działowymi. Do każdego pokoju doprowadzono instalację elektryczną pozwalającą na szybkie podłączenie najważniejszych sprzętów bez konieczności przeprowadzania prac remontowych.

W skład naszej oferty wchodzą także biura do wynajęcia, w których znajdują się nie tylko pomieszczenia do pracy. Takie budynki wyposażono w przestrzenie wspólne sprzyjające odpoczynkowi, kuchnie, pomieszczenia sanitarne i sale konferencyjne. W dużych pomieszczeniach, w których znajdują się podstawowe meble, z powodzeniem można przeprowadzać spotkania dla większej liczby osób. W niektórych biurowcach znajduje się nawet kilka sal konferencyjnych, dzięki czemu istnieje opcja zorganizowania co najmniej dwóch spotkań w tym samym czasie.

Biura wyposażone w wiele udogodnień

Biura do wynajęcia Blizne Łaszczyńskiego wyposażono w szereg udogodnień. Wśród nich warto wyróżnić przede wszystkim klimatyzację. Jest ona szczególnie istotna w sezonie letnim. Zastosowanie klimatyzacji pozwala zachować odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, co wpływa bezpośrednio na komfort i wydajność pracy pracowników.

W niektórych biurach znajdują się też podstawowe meble, które pozwalają na szybkie rozpoczęcie pracy bez konieczności przeprowadzania remontu. W obiektach tych zastosowano także systemy kontroli dostępu. Dzięki nim do budynku mogą dostać się jedynie osoby, które dysponują odpowiednim kodem lub kartą. To sposób na zwiększenie bezpieczeństwa.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: