Biura do wynajęcia Raszyn

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec IDEAL IDEA CITY PARK

Biurowiec IDEAL IDEA CITY PARK

ul. Słowikowskiego 81
Raszyn,

STAWKA CZYNSZU

12,85 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-04-25

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

500 m2

DOSTĘPNE BIURA

1

Biurowiec IDEAL DEA CITY PARK

Biurowiec IDEAL DEA CITY PARK

ul. Słowikowskiego 81
Raszyn,

STAWKA CZYNSZU

12 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-04-25

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

500 m2

DOSTĘPNE BIURA

1

Biurowiec Al. Krakowska 60

Biurowiec Al. Krakowska 60

Al. Krakowska 60
Raszyn,

STAWKA CZYNSZU

Na zapytanie

DATA AKTUALIZACJI

2024-04-25

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

250 m2

DOSTĘPNE BIURA

1

Archiwalana
Biurowiec GAŁCZYŃSKIEGO 2a

Biurowiec GAŁCZYŃSKIEGO 2a

ul. Gałczyńskiego 2A
Raszyn,

STAWKA CZYNSZU

7.95 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-04-25

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

104 m2

DOSTĘPNE BIURA

0

W ofercie DirectOffice.pl znajdziesz przeróżne lokale użytkowe, dzielące się na standardowe i premium, które z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania współczesnych klientów. Lokal biurowy może być wyposażony tylko w standardowe i funkcjonalne dodatki, jak i znacznie bardziej interesujące udogodnienia, które zdecydowanie zwiększają komfort użytkowania lokali biurowych. Poszczególne obiekty zostały usytuowane zarówno na obrzeżach miasta Raszyn, jak i w jego samym sercu, dzięki czemu z pewnością każdy przedsiębiorca znajdzie biuro odpowiednie dla oczekiwań zarówno własnych, jak i jego pracowników.

Jaka lokalizacja biura do wynajęcia będzie najlepsza?

Każdy przeznaczony do wynajęcia lokal powinien być ulokowany w miejscu odpowiednim zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy. Należy jednak mieć świadomość tego, że lokale w samym centrum są z reguły znacznie droższe w eksploatacji w ujęciu miesięcznym niż obiekty usytuowane na obrzeżach. Nie bez powodu większość przedsiębiorców i właścicieli dużych czy mniejszych firm ten parametr traktuje jako najistotniejszy. Przeznaczony do wynajęcia budynek znajdujący się w centrum ma tę przewagę, że dotarcie do niego jest bardzo łatwe zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem bądź rowerem. Z kolei lokal biurowy znajdujący się na obrzeżu miasta jest bardziej kameralny, a wokół niego z reguły znajduje się znacznie więcej miejsc postojowych. Często w ramach oszczędności przedsiębiorcy sięgają po obiekty usytuowane z dala od miejskiego zgiełku, niektórzy jednak doceniają możliwość łatwego dojazdu do obiektu z każdej dzielnicy w mieście. Jednak ze względu na wielkość Raszyna, nie powinno być większego problemu z wyborem lokalizacji — jak np. w Warszawie czy Łodzi

Wybierasz lokal użytkowy? Oceń jego parametry i udogodnienia!

Podczas wyboru lokalu użytkowego koniecznie zapoznaj się z jego szczegółowym opisem i parametrami, które definiują przydatność konkretnego obiektu w oczach danego przedsiębiorcy. W każdym przeznaczonym do wynajęcia budynku należy zadbać między innymi o dostęp do sprawnej klimatyzacji. Równie istotne są podnoszone podłogi, dzięki którym można z łatwością poprowadzić kable po całym pomieszczeniu w obiekcie do wynajęcia. Wiele wynajmowanych lokali handlowo usługowych umożliwia łatwe i własnoręczne przesuwanie ścianek działowych i wydzielanie osobnych stref pracy dla poszczególnych pracowników. Większość przedsiębiorców za bardzo istotne uznaje także funkcje takie jak kontrola dostępu, centrala telefoniczna oraz elementy poprawiające bezpieczeństwo pracowników. Warto wymienić wśród nich system ochrony, BMS, monitoring oraz czujniki dymu i tryskacze na wypadek pożaru. W przypadku dużych przedsiębiorstw z pewnością warto także zadbać o dostęp do sal konferencyjnych, dzięki czemu można z łatwością przeprowadzić większe spotkanie biznesowe. Niektóre obiekty przyciągają swoich potencjalnych klientów także niestandardowymi udogodnieniami, takimi jak wewnętrzne siłownie czy sale sportowe.

Lokal użytkowy jako sposób na inwestycję w przyszłość

Każdy przeznaczony do wynajmu lokal handlowo usługowy ma bezpośrednie przełożenie na pracę, jej efektywność oraz na morale pracowników wynikające z dostępu do dodatkowych rozrywek, atrakcji i lokali na terenie obiektu bądź w jego bliskim sąsiedztwie. Dla pracownika szczególnie mocno liczy się dostęp do pobliskich sklepów, dzięki czemu mogą z łatwością zakupić interesujące produkty spożywcze niezbędne podczas pracy w danym obiekcie. Równie istotny jest łatwy dostęp do restauracji, dlatego wiele obiektów do wynajęcia ma lokale gastronomiczne na swoim terenie, dzięki czemu pracownik nie musi go opuszczać w trakcie realizowania swoich obowiązków. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z opisem każdego obiektu – tylko w ten sposób można ocenić jego realną przydatność w kontekście przedsiębiorstwa.

Zaufaj specjalistom z DirectOffice.pl!

Każdy przeznaczony do wynajęcia budynek dostępny w ofercie DirectOffice.pl spełnia wszelkie oczekiwania współczesnych przedsiębiorców i pracowników. Budynki są nowoczesne, wyposażone w szereg bardzo ważnych udogodnień, a większość z nich dzięki wielu funkcjom zabezpieczającym jest także skutecznie chroniona przed nagłymi wypadkami lub dostępem osób z zewnątrz. Dla naszej firmy liczy się transparentność, dlatego wszystkie lokale biurowe dostępne w naszym katalogu zostały przez nas dokładnie wyselekcjonowane, są zarządzane przez profesjonalne firmy i zostały zaprojektowane ze zwróceniem szczególnie dużej uwagi na ich atrakcyjność wizualną i nie tylko. Z naszej strony gwarantujemy błyskawiczną obsługę, prawidłowy opis lokali do wynajęcia w Raszynie oraz zgodność naszych informacji z realnym stanem danego obiektu. Zdecyduj się na jeden z lokali użytkowych dostępnych w naszym portfolio już dziś. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi najlepsi asystenci chętnie pomogą w problematycznych zagadnieniach i wyjaśnią wszelkie zawiłości związane z wyborem optymalnego miejsca do prowadzenia zarówno dużej, jak i małej firmy w idealnych warunkach. Polecamy również budynki do wynajęcia w innych miastach — Wrocławiu czy Gdańsku.