Biura do wynajęcia Gdańsk Jasień

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec GDAŃSK | CUBE OFFICE PARK (ABC)

Biurowiec GDAŃSK | CUBE OFFICE PARK (ABC)

ul. Pałubickiego 2/4/6
Gdańsk, Jasień

STAWKA CZYNSZU

12,5 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-05-25

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

10000 m2

DOSTĘPNE BIURA

11

Oferujemy biura do wynajęcia Gdańsk Jasień. To nowoczesne budynki stworzone z myślą o przedsiębiorstwach z różnych branż. W ich wnętrzu znajdują się liczne biura, pozwalające na stworzenie komfortowej przestrzeni do pracy dla konkretnej liczby osób. Budynki mają różny układ i powierzchnię, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego obiektu do potrzeb danej firmy. Oferujemy zarówno biura o niewielkim metrażu, jak i wielopiętrowe, nowoczesne obiekty, w których z powodzeniem może pracować co najmniej kilkudziesięciu pracowników. W takich budynkach znajdują się też sale konferencyjne i inne pomieszczenia wspólne.

Biurowce wyposażone w szereg udogodnień

Oferujemy biura do wynajęcia Gdańsk Jasień wyposażone w wiele udogodnień, które wpływają bezpośrednio na komfort pracy. W takich obiektach znajdują się rozbudowane systemy klimatyzacji i wentylacji, zapewniające optymalne warunki dla pracowników. Biurowce wyposażono też w oświetlenie dostosowane do potrzeb osób spędzających długie godziny przed komputerem. Klient może samodzielnie dostosować układ poszczególnych elementów, w tym mebli, urządzeń elektronicznych i dodatkowych źródeł światła, do własnych preferencji.

W budynkach zastosowano także systemy wpływające na bezpieczeństwo. Mowa tu o monitoringu i alarmach, a także instalacjach kontroli dostępu. Dzięki nim do budynku mogą dostać się jedynie osoby, które dysponują odpowiednim kodem czy kartą. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie bezpieczeństwa zarówno pracowników, jak i drogiego sprzętu elektronicznego czy dokumentów przechowywanych w siedzibie firmy.

W okolicach biurowców w dzielnicy Jasień znajdują się też parkingi. W przypadku niektórych obiektów zastosowano miejsca podziemne, dzięki którym samochody są zabezpieczone przed opadami śniegu i deszczu, a ich wnętrze pozostaje chłodne także w bardzo słoneczne dni. Oferujemy też wynajem nieco mniejszych budynków bez infrastruktury podziemnej. Przy takich biurowcach znajdują się miejsca naziemne, pozwalające na zaparkowanie maksymalnie kilkudziesięciu pojazdów.

Elastyczne warunki wynajmu biurowców

Biura na wynajem Gdańsk Jasień to dobre rozwiązanie dla właścicieli mniejszych i większych firm. Oferujemy najem na warunkach ustalonych indywidualnie z klientem. Niektóre obiekty wymagają podpisania umowy najmu na określony czas – zwykle jest to co najmniej kilka lat. To dobre rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnej i wygodnej siedziby dla swoich pracowników, a jednocześnie chcą oszczędzić pieniądze. Zawsze ustalamy wszystkie najważniejsze kwestie indywidualnie. Wskazujemy, jakie modyfikacje można wprowadzić w obiekcie i do czego może być on wykorzystany. W razie jakichkolwiek pytań przedsiębiorca może łatwo się z nami skontaktować.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi ofertami. W razie problemów z doborem odpowiedniego budynku do wielkości i charakterystyki pracy Twojej firmy służymy pomocą. Organizujemy też prezentacje nieruchomości, co ułatwia podejmowanie decyzji o wynajmie.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: