Biura do wynajęcia Piaseczno Koło Auchan

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec Puławska 538

Biurowiec Puławska 538

ul. Puławska 538
Piaseczno, koło Auchan

STAWKA CZYNSZU

10.23 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-05-25

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

240 m2

DOSTĘPNE BIURA

2

Na naszej stronie znajdziesz biura do wynajęcia w Piasecznie koło Auchan. To budynki w atrakcyjnej lokalizacji, do których można dostać się z każdej dzielnicy tego niewielkiego miasta. Biura na wynajem mieszczą się w atrakcyjnych, nowoczesnych obiektach wyposażonych w szereg udogodnień. To nieruchomości, które nie tylko zapewniają komfort pracy zatrudnionym osobom, lecz także wpływają na wizerunek danego przedsiębiorstwa. W zakres naszej oferty wchodzą zarówno całkowicie nowe budynki, jak i te, które przeszły generalny remont.

Biura do wynajęcia Piaseczno koło Auchan zostały przygotowane w taki sposób, by najemca mógł samodzielnie dostosować je do swoich potrzeb. Mowa tu przede wszystkim o rozmieszczeniu mebli. W niektórych obiektach znajdują się podstawowe sprzęty, co pozwala na szybkie rozpoczęcie pracy bez konieczności organizowania własnych akcesoriów. Pomieszczenia zostały również wykończone w taki sposób, by najemca miał dostęp do wszystkich najważniejszych instalacji, także tych niezbędnych do podłączenia urządzeń do internetu. W biurowcach znajduje się też oświetlenie sprzyjające pracy. W niektórych obiektach umieszczono wyposażone sale konferencyjne, w których można organizować spotkania dla większej liczby osób.

Bezpieczne biurowce na wynajem

Nasi klienci mogą zdecydować się na biura do wynajęcia Piaseczno koło Auchan, które wyposażono w szereg instalacji wpływających na poziom bezpieczeństwa w budynku. Mowa tu o tryskaczach, alarmach i czujnikach dymu. Takie systemy reagują na zagrożenie pożarowe, zapobiegając rozprzestrzenianiu się ognia. W budynkach znajdują się też instalacje kontroli dostępu. Dzięki nim do obiektu mogą dostać się jedynie pracownicy lub inne osoby, które dysponują specjalnymi kartami. Takie rozwiązanie pozwala zwiększyć bezpieczeństwo zarówno osób, jak i mienia.

Na terenie nowoczesnych biurowców działa także monitoring. Jest on obsługiwany przez pracowników ochrony, którzy szybko reagują na niepokojące zjawiska. Monitoring często obejmuje też obszar parkingu, pozwalając na bezpieczne pozostawienie samochodów przez klientów lub kontrahentów. Na dolnych kondygnacjach niektórych budynków umieszczono też recepcję, ułatwiającą obsługę osób odwiedzających przedsiębiorstwo.

Szeroki wybór biur do wynajęcia w Piasecznie

W naszej ofercie znajdziesz różne biura do wynajęcia w Piasecznie. To obiekty, które różnią się od siebie powierzchnią dostępną dla najemcy, a także rozkładem pomieszczeń, liczbą i typem miejsc postojowych dla samochodów, zastosowanymi udogodnieniami, liczbą kondygnacji i minimalnym czasem najmu. To obiekty chętnie wybierane przede wszystkim przez małe i średnie przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści pomogą dopasować odpowiedni biurowiec do potrzeb danego przedsiębiorcy. Przeprowadzamy także prezentacje dostępnych nieruchomości, co pozwala na obejrzenie budynków na żywo i sprawdzenie, czy na pewno sprawdzą się w przypadku konkretnej firmy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: