Biura do wynajęcia Poznań Jeżyce

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec POZNAŃ | GLOBIS

Biurowiec POZNAŃ | GLOBIS

ul. Roosevelta 18
Poznań, Jeżyce

STAWKA CZYNSZU

14 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-06-13

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

3629 m2

DOSTĘPNE BIURA

4

Poznań to niewątpliwie idealne miejsce na siedzibę firmy. To dominujące nad regionem miasto jest doskonale skomunikowane z resztą Wielkopolski, a także z całym krajem. Ponadto znajdują się tu liczne obiekty biurowe spełniające najwyższe standardy pozwalające na zlokalizowanie w Poznaniu siedziby firmy. Jeśli chodzi o biura do wynajęcia Poznań Jeżyce, to odpowiednie propozycje znajdą tu zarówno właściciele mniejszych przedsiębiorstw, którzy szukają stosunkowo niewielkiej przestrzeni biurowej, jak i przedstawiciele dużego biznesu wymagający nie tylko zaawansowanej infrastruktury, ale także setek metrów kwadratowych powierzchni.

Biura do wynajęcia w Poznaniu – dlaczego Jeżyce?

Jeżyce są zlokalizowane w centrum Poznania, dzięki czemu można do nich wygodnie dojechać z każdego zakątka miasta. Komunikacja miejska działa tu bardzo dobrze. W okolicy znajdują się liczne przystanki autobusowe, a także linia kolejowa. Bardzo istotne dla pracowników lokalnych biur jest także to, że do tej dzielnicy można swobodnie dojechać także ze wszystkich okolic z całego regionu, w tym z przedmieść Poznania. Niemałą zaletą dla międzynarodowych firm jest także bliskość międzynarodowego lotniska Poznań-Ławica. Pracownicy mają tu zapewnioną także niezbędną infrastrukturę, gdyż na Jeżycach funkcjonują liczne punkty usługowe. Estetyczna i zwarta zabudowa tej dzielnicy jest na tyle przyjemna dla oka, że Jeżyce to reprezentacyjne miejsce odpowiednie zarówno na biuro małej, jak i dużej firmy. Nieopodal można wynająć także biura w dzielnicy Grunwald lub Nowe Miasto.

Biuro na Jeżycach – nowoczesne inwestycje biurowe w Poznaniu

Chcąc znaleźć ciekawe biuro do wynajęcia w Poznaniu na Jeżycach, można to zrobić bardzo łatwo. Jest tu bowiem zlokalizowanych wiele nowoczesnych inwestycji biurowych, które były projektowane z myślą o spełnieniu zaawansowanych wymagań najemców. Na Jeżycach bez problemu znajdziesz budynki biurowe klasy A, które są wyposażone w klimatyzację, kanały podłogowe, ścianki działowe czy łącza światłowodowe. Ponadto tutejsze biurowce oferują najwyższy standard bezpieczeństwa, zapewniając ochronę i monitoring oraz profesjonalną recepcję. Dużą zaletą jest dostępność zarówno dużych powierzchni biurowych, jak i mniejszych odpowiadających niewielkim firmom lub startupom.

Jak znaleźć biuro do wynajęcia na Jeżycach?

Jeśli chcesz znaleźć biuro w Poznaniu, wpisz w wyszukiwarce odpowiednią nazwę miasta, a następnie wybierz z listy Jeżyce jako nazwę dzielnicy. Następnie możesz ustawić interesujący Cię przedział cenowy czynszu w przeliczeniu za metr kwadratowy powierzchni. Ponadto możesz wybrać, jaka powierzchnia wynajmu Cię interesuje, przez co wyszukiwarka precyzyjnie wybierze odpowiednie propozycje. Wszystkie z nich są ważne, gdyż aktualizujemy je codziennie w trosce o wygodę naszych klientów. Oferty są bardzo precyzyjnie opisane, dzięki czemu możesz od razu zapoznać się z proponowaną przez konkretny obiekt infrastrukturą oraz warunkami najmu. Ponadto zapewniamy zdjęcia każdego z biur, byś mógł szybko wybrać wizualnie atrakcyjne dla Ciebie oferty. Na szczegółowe pytania odpowiadamy mailowo lub telefonicznie.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: