Biura do wynajęcia Poznań Jeżyce

Filtruj według
Biurowiec POZNAŃ | GLOBIS

ul. Roosevelta 18
Poznań, Jeżyce

STAWKA CZYNSZU

13 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2020-08-10

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

137 m2

DOSTĘPNE BIURA

1

    Mówi się, że jak rozwijać biznes, to tylko na poznańskich Jeżycach. Dzielnica, w której na przedsiębiorców czekają liczne nowoczesne biura do wynajęcia, w ciągu ostatnich lat przeżyła ogromny rozkwit ? doskonale rozbudowana komunikacja miejska, działalność handlowo-artystyczna czy dostęp do lokali umożliwiających indywidualną aranżację i dopasowanie ich do profilu firmy, sprawiły, że zarówno krajowi, jak i międzynarodowi przedsiębiorcy zdecydowali się na prowadzenie firmy właśnie z Jeżyc.

    Wynajem nowoczesnych biur w Poznaniu ? jeżyckie Nobel Tower i West Point Business Centre

    Wybudowane we wrześniu 2014 r. Nobel Tower znajduje się przy ulicy Dąbrowskiego i oferuje najemcom aż 14 kondygnacji, na których czeka ponad 4000 m2 powierzchni biurowych do wynajęcia o wysokim standardzie. Centrum Zaawansowanych Technologii zostało zaprojektowane zgodnie z zieloną polityką i dbałością o środowisko, a jego oferta jest skierowana przede wszystkim do młodych przedsiębiorców i naukowców. Budynek został wyposażony w kontrolę dostępu, klimatyzację, BMS, okablowanie komputerowe i elektryczne, łącze światłowodowe oraz windy. Na szczególną uwagę zasługuje lokalizacja Nobel Tower ? inwestycja na poznańskich Jeżycach znajduje się w pobliżu centrum, a liczne przystanki komunikacji miejskiej pozwalają na szybki i bezproblemowy dojazd do pozostałych dzielnic miasta. Z kolei przy ulicy Wichrowej na przedsiębiorców czeka West Point Business Centre o 5 kondygnacjach naziemnych. Nowoczesny budynek biurowy klasy A został oddany do użytku w czwartym kwartale 2008 r., a jego powierzchnia całkowita wynosi ponad 5700 m2. Obiekt oferuje najemcom klimatyzację, czujniki dymu, niezbędne okablowanie, windy oraz otwierane okna i podwieszane sufity.

    Na poznańskich jeżycach możesz także skorzystać z oferty wynajmu powierzchni biurowej w Bałtyku ? inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Roosevelta, która została oddana do użytku w pierwszym kwartale 2017 r. Budynek został uznany za jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w stolicy Wielkopolski. Nie bez powodu ? Bałtyk ma aż 16 kondygnacji, na których najemcy mogą wynająć ponad 12 000 m2 funkcjonalnych i ergonomicznie urządzonych biur. Łączna powierzchnia inwestycji wynosi aż 25 000 m2, na której na odwiedzających czekają liczne punkty handlowo-usługowe, w tym kawiarnie czy klub fitness. Bałtyk oferuje także około 160 miejsc postojowych znajdujących się na parkingu podziemnym. W pobliżu znajduje się dworzec PKP, przystanki komunikacji miejskiej czy Międzynarodowe Targi Poznańskie. Wybierając Directoffice.pl, otrzymujesz również dostęp do oferty wynajmu powierzchni biurowych w takich jeżyckich obiektach jak Galeria Arkada, Jet Office, Kamienica za Teatrem, Nowe Jeżyce i Omega.