Biura do wynajęcia Gdynia Działki Leśne

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec GDYNIA | K2

Biurowiec GDYNIA | K2

ul. Kielecka 2
Gdynia, Działki Leśne

STAWKA CZYNSZU

15 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-04-21

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

7645 m2

DOSTĘPNE BIURA

7

Archiwalana
Biurowiec GDYNIA | KIELECKA 5

Biurowiec GDYNIA | KIELECKA 5

ul. Kielecka 5
Gdynia, Działki Leśne

STAWKA CZYNSZU

12.5 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-04-21

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

535 m2

DOSTĘPNE BIURA

0

Archiwalana
Biurowiec GDYNIA | XENON BUSINESS PARK

Biurowiec GDYNIA | XENON BUSINESS PARK

ul. Śląska 53
Gdynia, Działki Leśne

STAWKA CZYNSZU

Na zapytanie

DATA AKTUALIZACJI

2024-04-21

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

3700 m2

DOSTĘPNE BIURA

0

Oferujemy biura do wynajęcia Gdynia Działki Leśne. Zostały zlokalizowane w atrakcyjnym punkcie miasta, do którego można dostać się komunikacją miejską. W okolicach budynków znajdują się też parkingi pozwalające na bezpieczne pozostawienie samochodów. To konstrukcje naziemne i podziemne. Na ich terenie często działa monitoring, dzięki któremu możliwe jest zapewnienie bezpieczeństwa pozostawionym samochodom przez cały dzień i noc. Liczba miejsc parkingowych różni się w zależności od wybranego obiektu.

Biura do wynajęcia w Gdyni znajdują się w nowoczesnych obiektach. To przeszklone budynki, które prezentują się bardzo reprezentatywnie. Trzeba bowiem pamiętać, że wygląd siedziby w dużej mierze wpływa na jej odbiór przez klientów i kontrahentów. Nasze biura na wynajem mieszczą się zarówno w obiektach całkowicie nowych, jak i tych, które przeszły kompleksowy remont. Dzięki temu można liczyć nie tylko na ich estetyczny wygląd, lecz także wysoki komfort pracy wewnątrz nich.

Udogodnienia w biurach na wynajem Gdynia Działki Leśne

W budynkach dostępnych w naszej ofercie zastosowano szereg udogodnień, które bezpośrednio wpływają na komfort korzystania z nieruchomości. Wśród nich warto wyróżnić klimatyzację częściową. Taka instalacja pozwala na zmianę temperatury w poszczególnych pomieszczeniach w zależności od potrzeb osób w nich przebywających. To nieocenione rozwiązanie przede wszystkim w sezonie letnim.

W budynkach na wynajem zastosowano także system kontroli dostępu. Taka instalacja sprawia, że na teren nieruchomości mogą dostać się jedynie osoby dysponujące odpowiednim kodem lub kartą. Dzięki systemowi możliwe jest zadbanie o bezpieczeństwo pracowników i mienia znajdującego się w obiekcie.

Biurowce do wynajęcia wyposażono też w szereg innych udogodnień, które zwiększają bezpieczeństwo. To m.in. systemy alarmowe, monitoring i instalacje wymagane przez przepisy przeciwpożarowe. Co więcej, na terenie biurowców w Gdyni Działki Leśne pracują profesjonalni ochroniarze. Osoby te reagują na wszelkie niepokojące zdarzenia.

Biura na wynajem do samodzielnej modyfikacji

Biura na wynajem w Gdyni Działki Leśne zostały zaprojektowane w taki sposób, by najemca mógł dostosować ich parametry do własnych potrzeb. Z tego powodu w pomieszczeniach znajduje się kompleksowe okablowanie. Pozwala ono na podłączenie wszelkich urządzeń elektronicznych, także tych wymagających przyłączenia do internetu. Pomieszczenia w budynkach wydzielono z wykorzystaniem ścianek działowych. Dzięki temu pracownicy mogą dysponować własną przestrzenią, w której będą wykonywać swoje obowiązki bez zakłóceń.

W niektórych budynkach znajduje się podstawowe wyposażenie. Najemca może również zastosować własne meble, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb i identyfikacji wizualnej marki. Pomożemy dobrać taką nieruchomość, która pozwoli na dopasowanie układu i wyposażenia pomieszczeń do typu działalności przedsiębiorstwa. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi biurami do wynajęcia w Gdyni.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: