Biura do wynajęcia Piaseczno

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec LOGICOR PIASECZNO

Biurowiec LOGICOR PIASECZNO

ul. Jana Pawła II 66
Piaseczno, Piaseczno

STAWKA CZYNSZU

12 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-07-22

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

1220 m2

DOSTĘPNE BIURA

0

Biurowiec POINT.44

Biurowiec POINT.44

ul. Puławska 44D
Piaseczno, Piaseczno

STAWKA CZYNSZU

18 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-07-22

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

300 m2

DOSTĘPNE BIURA

1

Biurowiec ZIĘBY 41

Biurowiec ZIĘBY 41

ul. Zięby 41
Warszawa, Ursynów

STAWKA CZYNSZU

13.5 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-07-22

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

820 m2

DOSTĘPNE BIURA

2

Biurowiec

Biurowiec

ul. Jordanowska 12
Warszawa, Praga Południe

STAWKA CZYNSZU

11.14 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-07-22

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

1000 m2

DOSTĘPNE BIURA

2

Biura do wynajęcia w Piasecznie mieszczą się w nowoczesnych budynkach, które zapewniają komfort podczas korzystania z nich, a także wpływają pozytywnie na wizerunek firmy. To obiekty zlokalizowane w miejscach, do których można dostać się z wykorzystaniem komunikacji miejskiej lub prywatnych samochodów. W okolicach biur do wynajęcia z naszej oferty znajdują się parkingi, pozwalające na bezpieczne pozostawienie auta przez pracowników, klientów i inne osoby odwiedzające przedsiębiorstwo.

W skład naszej oferty wchodzą biura do wynajęcia w Piasecznie o różnym metrażu. Takie nieruchomości różnią się od siebie także pod względem zastosowanych udogodnień czy liczby miejsc parkingowych. Oferujemy budynki odpowiednie dla małych firm, a także tych nieco większych, w których konieczne jest stworzenie komfortowej przestrzeni dla co najmniej kilkunastu pracowników. Pomagamy dobrać odpowiednio duże biuro każdemu przedsiębiorcy.

Udogodnienia w biurach na wynajem w Piasecznie

Biura na wynajem w Piasecznie zostały wyposażone w szereg udogodnień, które pozwalają na zwiększenie komfortu korzystania z nieruchomości. Wśród najważniejszych systemów zainstalowanych w takich obiektach warto wspomnieć przede wszystkim o klimatyzacji. Instalacja ta pozwala na zachowanie odpowiedniej temperatury zarówno latem, jak i zimą. Jest ona niezbędna przede wszystkim w przypadku obiektów z dużymi przeszkleniami, przez które do pomieszczeń wpadają promienie słoneczne.

W wielu biurowcach znajdują się też sale konferencyjne. W ich wnętrzu można przeprowadzać spotkania dla większej liczby osób, w tym codzienne narady. Zdarza się, że w jednym budynku znajduje się nawet kilka sal konferencyjnych. Takie rozwiązanie pozwala na uniknięcie konieczności wynajmowania przestrzeni konferencyjnych w innych obiektach. W biurowcach na wynajem zlokalizowano też pomieszczenia wspólne, w których pracownicy mogą przygotowywać posiłki czy odpoczywać w trakcie przerw.

Biura zostały przygotowane w taki sposób, by najemca mógł samodzielnie zaaranżować przestrzeń w zależności od własnych potrzeb. W pomieszczeniach znajdują się niezbędne instalacje, pozwalające na szybkie podłączenie urządzeń elektronicznych, w tym tych wymagających dostępu do internetu. W biurach umieszczono też oświetlenie umożliwiające komfortową pracę, także po zmroku. Dokładne wyposażenie obiektów na wynajem można znaleźć w ich opisie.

Biura do wynajęcia w Piasecznie z parkingiem

Współczesnym przedsiębiorcom często zależy na tym, by w okolicach biurowca znajdowały się odpowiednio duże parkingi. W dostępnych obiektach uwzględniono takie udogodnienie. Dzięki niemu pracownicy i klienci mogą bezpiecznie pozostawić swoje samochody. Liczba miejsc parkingowych różni się w zależności od wybranego budynku. Co więcej, w niektórych obiektach znajdują się też parkingi podziemne. Dzięki nim pojazdy są zabezpieczone przed opadami i promieniami słonecznymi. Co więcej, na terenie parkingów w biurowcach zastosowano systemy monitoringu.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: