Biura do wynajęcia Konstancin-Jeziorna

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec FACTORIA

Biurowiec FACTORIA

al. Wojska Polskiego 5
Konstancin, Konstancin Jeziorna

STAWKA CZYNSZU

14.77 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-05-25

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

1429 m2

DOSTĘPNE BIURA

4

Biurowiec FAKTORIA

Biurowiec FAKTORIA

al. Wojska Polskiego 5
Konstancin, Konstancin Jeziorna

STAWKA CZYNSZU

14.77 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-05-25

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

1429 m2

DOSTĘPNE BIURA

4

Aglomeracja warszawska jest idealnym miejscem na wynajęcie biura. Konstancin-Jeziorna to świetna lokalizacja, zwłaszcza dla mniejszych i średnich firm szukających wysokiej klasy biura w cichej i spokojnej, a jednocześnie bardzo prestiżowej okolicy. Konstancin-Jeziorna to jedno z najbardziej modnych podwarszawskich miast, w którym swoje siedziby ulokowało już wiele przedsiębiorstw, w tym zarówno startupów, jak i firm dobrze znanych na ogólnopolskim i światowym rynku. Świetny dojazd z Warszawy i jej południowych okolic jest niewątpliwą zaletą tej lokalizacji.

Świetna lokalizacja i dobry dojazd

Największą zaletą Konstancina-Jeziorny jest rewelacyjna lokalizacja. Umiejscowienie w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego pozwala na znalezienie tu spokoju. Mimo wszystko w zaledwie kilkanaście minut można stąd dotrzeć do południowych dzielnic Warszawy – na Kabaty i do Wilanowa. Rozwinięto tu dobrze komunikację miejską, którą można dojechać zarówno z Warszawy, jak i z okolicznych miejscowości. Konstancin-Jeziorna charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem dbałości o przestrzeń publiczną, przez co biura tutaj zlokalizowane są reprezentacyjne i bardzo prestiżowe. Miasto znajduje się nieopodal warszawskich dzielnic biurowych, takich jak Ursynów, czy Mokotów, przez co stanowi ciekawą alternatywę dla osób, które chcą znaleźć siedzibę biura poza stolicą, ale w bezpośrednim jej otoczeniu.

Biura do wynajęcia w Konstancinie-Jeziornie – znajdź dobry klimat dla biznesu

Konstancin-Jeziorna to świetne miejsce na zlokalizowanie siedziby mniejszych i średnich przedsiębiorstw, a także startupów. Choć nie znajdzie się tu wysokich biurowców, obecne inwestycje biurowe są przystosowane do najwyższych wymagań przedsiębiorców pomimo ich kameralnych wielkości. Ponadprzeciętnie estetyczny wygląd obiektów biurowych oraz miasto, które zapewnia pełne zaplecze pracowników, sprawiają idealne warunki do pracy. Tutejsze lokale są wyposażone w niezbędną infrastrukturę, taką jak łącza światłowodowe, klimatyzacja oraz systemy bezpieczeństwa – ochronę i monitoring. Ponadto dostępne tu są obiekty umożliwiające aranżację biur z wykorzystaniem ścianek działowych, co daje duże możliwości dla firm.

Gdzie szukać biur do wynajęcia w Konstancinie-Jeziornie?

Jeśli chcesz znaleźć ciekawą propozycję wynajęcia biura w Konstancinie-Jeziornie, wpisz w wyszukiwarce odpowiednie miasto, a następnie ustaw oczekiwane parametry. Możesz znaleźć również opcje ustawienia selekcji ofert na podstawie wysokości czynszu oraz wynajmowanej powierzchni. Dzięki temu wygodnie przeglądasz tylko te oferty, które faktycznie Cię interesują. Ponadto każda z nich jest aktualna, ponieważ aktualizacje są robione każdego dnia. Po wejściu w interesującą Cię ofertę zobaczysz wszystkie niezbędne szczegóły najmu, a także dokładne dane techniczne dotyczące konkretnej nieruchomości. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub zostawienia wiadomości tekstowej.