Biura do wynajęcia w Bydgoszczy

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec BYDGOSZCZ | ARKADA BUSINESS PARK I

Biurowiec BYDGOSZCZ | ARKADA BUSINESS PARK I

ul. Fordońska 2
Bydgoszcz,

STAWKA CZYNSZU

13 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-06-22

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

2200 m2

DOSTĘPNE BIURA

2

Biurowiec Skłodowska Office

Biurowiec Skłodowska Office

ul. Marii Curie Skłodowskiej 11
Bydgoszcz, Śródmieście

STAWKA CZYNSZU

10.23 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-06-22

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

950 m2

DOSTĘPNE BIURA

4

W DirectOffice.pl znajdziesz lokale biurowe do wynajęcia w Bydgoszczy różniące się między sobą lokalizacją, standardem wykończenia, wyposażeniem opcjonalnym i standardowym, a także wielkością poszczególnych pomieszczeń. Nasza oferta jest ciągle selekcjonowana przez specjalistów branży nieruchomości, którzy oceniają poszczególne budynki względem relacji ceny do jakości. Dzięki temu oferujemy wyłącznie sprawdzone, pewne i najlepsze lokale biurowe do wynajęcia, dlatego już dziś przejrzyj je wszystkie i wybierz nowe, lepsze miejsce prowadzenia swojej działalności. Zapoznaj się także z biurowcami z Gliwic, Szczecina oraz innych miast w Polsce.

Jak wybrać odpowiednie biura w Bydgoszczy?

Podczas wyboru odpowiedniej lokalizacji biura w Bydgoszczy zwróć uwagę na kilka istotnych szczegółów. Oceń dokładne umiejscowienie lokalu biurowo-usługowe oraz przestrzeń wokół niego, a także koniecznie zapoznaj się z wyposażeniem interesującego pomieszczenia i oceń liczbę miejsc parkingowych, niezbędnych dla Twoich pracowników. Wielu pracodawców, chcąc zagwarantować swoim pracownikom najwyższy standard pracy, ocenia także bliskość dużych sklepów o charakterze spożywczym, jak i ewentualnie obecność w bryle budynku niektórych udogodnień. Dla nowoczesnych przedsiębiorców może liczyć się np. obecność rozległego parku, a dla innych – restauracja znajdująca się w biurowcu lub tuż obok niego. Pamiętaj, że każde biuro w Bydgoszczy na wynajem czymś się różni, dlatego trzeba je ocenić względem swoich oczekiwań oraz wymagań. Nie bez powodu warto zdecydować się na lokal w centrum wynajęty za pośrednictwem biura nieruchomości – tylko w ten sposób można z łatwością zapoznać się z zaletami i wadami poszczególnych lokali biurowo-usługowych.

Standardowe wyposażenie biura na wynajem w Bydgoszczy – co jest niezbędne do funkcjonowania Twojej firmy?

Większość lokali biurowych do wynajęcia w Bydgoszczy na wynajem charakteryzuje się stosunkowo wysokim standardem wykończenia, nie dotyczy to jednak wyposażenia poszczególnych pomieszczeń. Każdy lokal biurowy powinien mieć dostęp między innymi do wydajnej klimatyzacji, która będzie w stanie zagwarantować pracownikom odpowiednie warunki pracy podczas upałów. Podobnie z ogrzewaniem – musi być na tyle efektywne, aby przebywanie w lokalu biurowym nie wiązało się z uczuciem chłodu. Doskonałym pomysłem będzie także obecność w wybranym lokalu w Bydgoszczy ochrony oraz systemów zabezpieczających o najwyższej klasie. Dla firm świadczących usługi komputerowe zalecamy także wybór biura z podnoszonymi podłogami, pod którymi można przeprowadzić okablowanie sieci komputerowej. Z kolei przedsiębiorstwom zajmującym się projektowaniem na tradycyjnym papierze polecamy zwrócenie bacznej uwagi na jakość oświetlenia i jego technologię. Znakomicie sprawdzają się przeznaczone do wynajęcia lokale biurowe wyposażone punktowe światła LED o wysokiej temperaturze barwowej. Koniecznie zapoznaj się także z lokalami użytkowymi na wynajem w Gdyni, jeśli szukasz siedziby firmy w północnej części Polski.

Od czego zależą ceny biura na wynajem w Bydgoszczy?

Ceny przeznaczonych do wynajęcia lokali biurowo-usługowych są bardzo zróżnicowane i mogą wahać się nawet kilkukrotnie w ramach jednej miejscowości. Co jest tego powodem? Między innymi lokalizacja, która jest najbardziej cenotwórczą cechą biurowca. Każdy do wynajęcia lokal handlowo usługowy w prestiżowych dzielnicach Bydgoszczy będzie znacznie droższy w eksploatacji niż biurowce na obrzeżach miasta – są one jednak bardziej ekskluzywne, co liczy się w szczególności podczas bezpośredniego kontaktu z kontrahentem. Czasami jednak wynajem biura na przedmieściach okaże się równie dobrym pomysłem. Na cenę ma wpływ także obecność opcjonalnego wyposażenia budynku, np. systemu dostępu czy dedykowane miejsca parkingowe. Chcesz znaleźć najlepsze do wynajęcia atrakcyjne lokale biurowe? Nie zwlekaj dłużej, tylko zadzwoń do nas lub napisz, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania dotyczące rynku lokali użytkowych i nie tylko. Nasi pracownicy to osoby z wieloletnim stażem, którzy z łatwością udzielą wyczerpujących odpowiedzi także na pytania natury technicznej i prawnej.

Zadbaj o przestrzeń biurową dla swoich pracowników

Każdy lokal biurowy powinien spełniać wszelkie oczekiwania pracowników. Tylko w ten sposób można podwyższyć efektywność pracy. Lokale biurowe są przez większość zatrudnionych oceniane jako najważniejszy czynnik wpływający na atmosferę pracy – część najbardziej wymagających osób decyduje się na aplikowanie wyłącznie w firmach, które zajmują lokal użytkowy w centrum miasta. Do tego typu obiektów łatwo się dostać, a przy tym także znajduje się przy nich wiele sklepów czy innych firm, co z kolei ma duże znaczenie dla samego przedsiębiorcy. Lokal biurowy w nowoczesnym biurowcu klasy premium zapewnia najlepsze możliwe warunki pracy, nie zawsze jednak znajduje się w naszym zasięgu finansowym. Co wówczas warto zrobić? Zdecydować się na przeznaczony do wynajęcia atrakcyjny biurowy lokal położony w ścisłym centrum Bydgoszczy, pozbawiony jednak większości udogodnień spotykanych wyłącznie w biurowcach z najwyższej możliwej półki. Również taki lokal biurowo-usługowy zapewnia rewelacyjne warunki pracy, jednak przy znacznie niższej wysokości miesięcznego czynszu. Na taki lokal składa się tylko podstawowe wyposażenie, które jest niezbędne w przypadku każdej działalności, niezależnie od branży. Przejrzyj też nasze pozostałe oferty w innych częściach kraju, m.in. w Warszawie czy Poznaniu.