Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Gliwicach?

Data dodania: 2021-05-03

|

Autor: Directoffice

Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Gliwicach?

Prowadząc firmę w dużym mieście, warto rozważyć wynajem miejsc parkingowych lub garaży. W DirectOffice.pl oferujemy profesjonalne biura na wynajem, a przy poszczególnych biurowcach proponujemy także garaże i parkingi, które firma może opłacać w perspektywie miesięcznej. Jest to opcja idealna w dużych miastach, w których pracownicy mają codzienny problem ze znalezieniem parkingu, na którym zostawią samochód na czas pracy. Decydując się na wynajem garażu w Gliwicach, możesz w przystępnej cenie zarezerwować wybrane miejsca dla siebie, swoich pracowników, klientów i kontrahentów. Takie działanie nie tylko poprawi nastroje wśród kadry pracowniczej, ale też podniesie prestiż firmy w oczach współpracowników i odbiorców. Mimo stałych opłat miesięcznych inwestycja w garaż do wynajęcia w Gliwicach może zwrócić się z nawiązką!

Gliwice- garaż do wynajęcia a korzyści dla parkujących

Firma, która decyduje się na garaż do wynajęcia w Gliwicach, może udostępnić miejsce parkingowe swoim pracownikom, kontrahentom lub klientom. Każda z tych opcji pozwala budować dobry wizerunek jednostki. W przypadku klientów i kontrahentów garaż w Gliwicach na wynajem stanowi dowód na dbałość o komfort ludzi, z którymi firma prowadzi interesy i dzięki którym zarabia. Takie rozwiązanie jest szczególnie istotne dla stałych partnerów biznesowych, którzy często bywają w siedzibie firmy. Możliwość pewnego parkowania w dogodnym miejscu z pewnością łechce ich ego i pozwala czuć się szanowanymi.

Z punktu widzenia pracowników garaż na wynajem lub gwarantowane miejsce parkingowe to znaczne udogodnienie w codziennym docieraniu do pracy. Nie muszą co rano szukać miejsca, w którym zostawią pojazd, a dodatkowo nie są narażeni na dodatkowe koszty, jakie ponosi się w związku z zakupem biletów parkingowych. Mając do dyspozycji garaż podziemny, nie muszą też martwić się gorszą pogodą i mają pewność, że ich samochód znajduje się w bezpiecznym miejscu. Tego typu benefity pozapłacowe są bardzo dobrze widziane i korzystnie wpływają na lojalność pracowników oraz ich przywiązanie do firmy.

Ile kosztuje garaż do wynajęcia w Gliwicach?

Ceny wynajmu garażu lub miejsca parkingowego są z reguły zależne od standardu lokalizacji i od rodzaju samego parkingu. W DirectOffice.pl dysponujemy parkingami naziemnymi oraz garażami podziemnymi. Różnice między nimi są dość znaczne, ponieważ garaże podziemne gwarantują dodatkową ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Obie opcje są jednak dostępne w przystępnych cenach:

  • parking naziemny 100PLN/miejsce/mieś.
  • garaż do 300PLN/miejsce/mieś.

Wybierając garaż na wynajem w Gliwicach, możesz udostępnić miejsce pracownikom, klientom lub kontrahentom. Firma z własnym parkingiem jest lepiej postrzegana przez odbiorców, więc możesz w ten sposób łatwo podnieść swoją renomę, przy okazji ułatwiając życie ludziom, którzy z Tobą współpracują.

Oceń artykuł