Biura do wynajęcia Łódź Śródmieście

Filtruj według

Nasza oferta

Śródmieście to centrum biznesu w Łodzi. To właśnie tutaj inwestorzy nieustannie oferują wynajem coraz to nowocześniejszych i ergonomicznych powierzchni biurowych, nie zapominając o rozwiązaniach przyjaznych środowisku. Doskonałe połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami, dostęp do licznych punktów handlowo-usługowych i rozwijająca się infrastruktura sprawiają, że Śródmieście w Łodzi to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie biznesowej miasta.

Armada Business Park, Red Tower i inne biura do wynajęcia w łódzkim Śródmieściu

Na łódzkim Śródmieściu możesz skorzystać z wynajmu biur w Armada Business Park – inwestycji znajdującej się w budynku z 1891 r. Powierzchnia biurowa wynosząca ponad 1200 m2 otaczają historyczne budynki, w tym między inny Księżny Młyn. Kilkanaście lat temu obiekt przeszedł modernizację, która została zwycięzcą w konkursie Modernizacja Roku 2000. Najemcy Armada Business Park mogą skorzystać z kontroli dostępu, klimatyzacji, wykładziny, otwieranych okien i podwieszanych sufitów rozmieszczonych na 5 kondygnacjach. W Śródmieściu czeka także Red Tower – 21-piętrowy budynek oferujący prawie 10 000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. W doskonałej lokalizacji znajdują się nie tylko lokale biurowe, ale także prestiżowe hotele i centrum rozrywki. Red Tower zapewnia kontrolę dostępu, klimatyzację, czujniki dymu, windę oraz łącza światłowodowe.

W bazie Directoffice.pl znajdziesz również wynajem biur w Brama Miasta Łódź B. – obiekcie zlokalizowanym przy ulicy Kilińskiego, który zostanie oddany do użytku w czwartym kwartale 2019 r. Budynek będący częścią nowoczesnego kompleksu biurowego oferuje najemcom około 230 miejsc postojowych na parkingu podziemnym, zaawansowaną infrastrukturę poprawiającą warunki pracy, a także liczne udogodnienia – windy, klimatyzację, BMS, okablowanie komputerowe czy kontrolę dostępu. Brama Miasta Łódź B ma mieć 16 kondygnacji, a na terenie całego kompleksu ma powstać około 40 000 m2 powierzchni biurowej na wynajem. Cross Point Łódź A ma 9 pięter, 56 miejsc parkingowych naziemnych i 119 podziemnych oraz szereg udogodnień, dzięki którym zarówno najemcy, jak i pracownicy będą mogli cieszyć się maksymalnym komfortem pracy. Wyposażenie nowoczesnej inwestycji o powierzchni biurowej wynoszącej około 12 500 m2 w windy, klimatyzację czy łącze światłowodowe to nie wszystko – inwestycja Cross Point Łódź A ma również charakterystyczny design z przeszkloną fasadą, dzięki którym stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków w mieście.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: