Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Białymstoku

Data dodania: 2020-10-25

|

Autor: Directoffice

Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Białymstoku

Wynajem miejsca parkingowego Białystok obecnie jest bardzo prosty. Na stronie internetowej directoffice.pl znajdziesz szeroki wybór nowoczesnych biurowców wyposażonych w parkingi podziemne lub przestrzenie postojowe znajdujące się na świeżym powietrzu. Taka inwestycja poprawia nie tylko standard konkretnego przedsiębiorstwa, lecz także rozwiązuje wiele problemów pracowników dojeżdżających do firmy samochodem osobowym lub rowerem. W jaki sposób wynająć biurowiec z miejscami parkingowymi w Białymstoku i ile to kosztuje?

Garaż na wynajem Białystok – dlaczego warto?

Wynajem garażu w Białymstoku ma naprawdę wiele zalet. Przede wszystkim taka inwestycja na zawsze rozwiąże problem ze znalezieniem wolnego miejsca parkingowego przez pracowników i klientów Twojej firmy. Wynajęte przestrzenie znajdują się zwykle bardzo blisko budynku lub tuż pod nim, co znacznie ułatwia dostanie się do biura. W przypadku garaży podziemnych korzyści jest jeszcze więcej, ponieważ takie parkingi pozwalają na ochronę samochodu przed działaniem mocnego słońca oraz wszelkiego rodzaju opadami. Z parkingu umiejscowionego pod budynkiem można również w szybki sposób dostać się bezpośrednio do biura, najczęściej za pomocą windy. Garaże na wynajem Białystok obejmuje zwykle monitoring, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo pozostawionych tam aut.

Ile kosztuje garaż do wynajęcia Białystok?

Wynajem garażu Białystok nie jest zbyt tanią inwestycją, jednak w przypadku dużych firm decydujących się na nowoczesne biurowce warto zadbać o zapewnienie odpowiedniej liczby miejsc postojowych swoim pracownikom i klientom. Parkingi naziemne są zazwyczaj tańsze od tych podziemnych, jednak nie chronią one aut przed niekorzystną pogodą i nie mają dodatkowych udogodnień. Na ostateczny koszt miejsc postojowych wpływa również lokalizacja samego biura. Popularniejsze dzielnice, w których brakuje ogólnodostępnych parkingów, mogą okazać się znacznie droższe niż obrzeża dużych miast lub nieco mniejsze miejscowości, ale tendencja ta jest zauważalna także w przypadku cen samych biur. Średnia cena miesięczna miejsca w garażu podziemnym w Białymstoku wynosi 45 EUR.

Oceń artykuł