Biura do wynajęcia Katowice Zawodzie

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec KATOWICE | GREEN PARK

Biurowiec KATOWICE | GREEN PARK

ul. Murckowska 20
Katowice, Zawodzie

STAWKA CZYNSZU

12,5 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-07-18

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

5650 m2

DOSTĘPNE BIURA

4

Oferujemy biura do wynajęcia Katowice Zawodzie. To nowoczesne, dobrze wyposażone budynki dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw z różnych branż. Poszczególne obiekty różnią się od siebie pod względem wielu parametrów, dlatego wśród naszej oferty mogą wybierać zarówno właściciele małych, jak i nieco większych firm. Oferujemy budynki, które można szybko dostosować do własnych potrzeb. Znajdują się one w atrakcyjnych lokalizacjach, do których z łatwością da się dojechać z pomocą komunikacji miejskiej lub własnego auta.

Przestrzeń w okolicach biur do wynajęcia w Katowicach została zagospodarowana w taki sposób, by klienci i pracownicy mogli bezpiecznie pozostawić swoje samochody. Znajdują się tam parkingi podziemne i naziemne, w zależności od wybranego biurowca. Liczba miejsc została dostosowana do wielkości obiektu. Zwykle na terenie takich parkingów działa system monitoringu, dzięki któremu można zadbać o bezpieczeństwo pozostawionych pojazdów.

Nowoczesne biura do wynajęcia z wieloma udogodnieniami

Biura do wynajęcia Katowice Zawodzie zostały wyposażone w szereg udogodnień, które wpływają na bezpieczeństwo i komfort korzystania z obiektu. Wśród nich warto wyróżnić klimatyzację. Pracownicy mogą samodzielnie modyfikować parametry jej działania, dostosowując temperaturę pomieszczenia do własnych potrzeb. W obiektach znajdują się też duże okna, zapewniające dostęp promieni słonecznych do wnętrza budynku.

Wszystkie biura do wynajęcia zostały wyposażone w niezbędne instalacje. To systemy, które pozwalają na szybkie podłączenie urządzeń elektronicznych. Dzięki temu klient może od razu rozpocząć planowanie rozmieszczenia poszczególnych sprzętów niezbędnych do pracy. Mniejsze pomieszczenia wydzielono za pomocą ścianek działowych. Dzięki temu pracownicy mogą działać w komfortowych warunkach.

W obiektach wchodzących w skład naszej oferty znajdują się też instalacje wpływające na bezpieczeństwo. To czujniki dymu, tryskacze, monitoring i alarmy. W drzwiach w wielu budynkach zastosowano także systemy kontroli dostępu. Dzięki niemu na teren obiektu mogą dostać się jedynie osoby dysponujące odpowiednim kodem lub kartą. W niektórych budynkach na paterze znajduje się recepcja, która ułatwia obsługę klientów i innych osób odwiedzających przedsiębiorstwo.

Biura do wynajęcia Katowice Zawodzie z salami konferencyjnymi

W biurach do wynajęcia znajdują się sale konferencyjne, które pozwalają na organizowanie szkoleń, narad i innych spotkań w tym samym budynku, bez konieczności wynajmowania dodatkowych przestrzeni. Liczba i wielkość takich pomieszczeń zależy od metrażu biurowca i potrzeb inwestora. W naszej ofercie znaleźć można wiele obiektów o różnej powierzchni, lokalizacji, liczbie kondygnacji i zastosowanych udogodnieniach. Pozwala to na dopasowanie odpowiedniego biurowca do potrzeb danego przedsiębiorcy i jego budżetu. Po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami zaproponujemy rozwiązania, które sprawdzą się najlepiej w przypadku Twojej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: