Biura do wynajęcia Wrocław Psie Pole

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec WROCŁAW | DŁUGOSZA BUSINESS PARK

Biurowiec WROCŁAW | DŁUGOSZA BUSINESS PARK

ul. Długosza 48-46
Wrocław, Psie Pole

STAWKA CZYNSZU

11.82 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-07-15

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

1920 m2

DOSTĘPNE BIURA

6

Biurowiec WROCŁAW | PROMENADY BUSINESS PARK – Bud. ZITA

Biurowiec WROCŁAW | PROMENADY BUSINESS PARK – Bud. ZITA

ul. Słonimskiego 1/1A
Wrocław, Psie Pole

STAWKA CZYNSZU

13 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-07-15

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

3000 m2

DOSTĘPNE BIURA

5

Wrocław jest niezwykle pięknym miastem położonym nad Odrą, które często nazywane jest Wenecją Północy. Wiele atrakcji, nowoczesna infrastruktura i doskonale rozplanowana sieć komunikacji miejskiej stanowi idealne miejsce do życia, pracy i szybkiego rozwoju biznesu. Jeśli zatem szukasz biur do wynajęcia, które spełnią wszelkie oczekiwania, to koniecznie sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz w niej między innymi powierzchnie biurowe zlokalizowane w dzielnicy Psie Pole, która słynie z wielu zielonych terenów i jest uznawana za jedną z najbezpieczniejszych i najczystszych okolic Wrocławia.

Biura i powierzchnie biurowe do wynajęcia dostosowane do Twoich potrzeb

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne biura do wynajęcia zlokalizowane w dzielnicy Psie Pole, która stanowi doskonałe miejsce na nową siedzibę Twojej firmy. Jedną z ciekawszych propozycji, pozwalającą na stworzenie doskonałych warunków pracy w klimatyzowanych i przestronnych pomieszczeniach, jest powstały w 2018 roku biurowiec North Office o łącznej powierzchni biurowej 5 225 m2. Równie komfortowe warunki oferowane są w budynku K2 Office, oddanego do użytku w sierpniu 2019 roku, który charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, a otwarte i przestronne wnętrza zapewniają dużą ilość światła dziennego. Łączna powierzchnia biurowa w przypadku K2 Office wynosi nieco ponad 2 300 m2.

Nowoczesne biura na nową siedzibę Twojej firmy we Wrocławiu

W kompleksie Długosza Business Park II i III również znajdziesz idealne miejsce do prowadzenia swojej działalności. Użytkownicy tych budynków mogą każdego dnia cieszyć się z wysokiego komfortu pracy, który gwarantuje klimatyzacja i najnowocześniejsze rozwiązania teleinformatyczne.

Budynek Długosza Business Park II powstał jako pierwszy w 2012 roku i znajdziemy w nim ponad 4 700 m2 przestrzeni biurowej oraz niespełna 300 miejsc parkingowych. Najemcy mogą korzystać z klimatyzacji, pełnego okablowania oraz ochrony budynku i recepcji. Drugi budynek to Długosza Business Park III, powstały w roku 2016. Dla biznesu zostało przewidziane około 4 800 m2, a zmotoryzowani najemcy mogą skorzystać ze 182 miejsc parkingowych. Klimatyzacja, wykładziny i pełne okablowanie pozwala na stuprocentową wygodę prowadzenia działalności. Kompleks mieści się przy ulicy Długosza 60.

Siedzibę swojej firmy możesz również otworzyć we Wrocławskim Parku Biznesu w obrębie dzielnicy Psie Pole, który otoczony jest piękną zielenią, a dogodna lokalizacja oferuje szybki i łatwy dojazd z każdego miejsca Wrocławia. W tym kompleksie znajdują się cztery budynki, z których pierwszym jest ?I?. Powstał w 2001 roku i oferuje 16 000 m2 powierzchni biurowej, wyposażonej w klimatyzację, podnoszone podłogi, podwieszane sufity, a także wiele elementów wpływających na bezpieczeństwo najemców, wśród których warto wymienić ochronę budynku, jak i również czujniki dymu. We Wrocławskim Parku Biznesu II (zespół B1), który powstał w 2007 roku, znajdziemy około 5 000 m2 powierzchni biurowej, a także eleganckie hole i klatki schodowe oraz nowoczesne windy. Natomiast biurowiec II z tego samego kompleksu (zespół B2), oddany do użytku w 2008 roku może pochwalić się łączną powierzchnią biurową wynoszącą 5 000 m2, rozmieszczoną na 3 piętrach. Ostatnim budynkiem wchodzącym w skład Wrocławskiego Parku Biznesu jest biurowiec II B4, którego budowa zakończyła się w 2014 roku. Całkowita powierzchnia biurowa wynosi 10 500 m2, a wśród udogodnień dla najemców znajduje się klimatyzacja, wysoki standard wykończenia, recepcja, ochrona budynku, a także najwyższej jakości okablowanie.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: