Mikrobiura – dla kogo to rozwiązanie?

Data dodania: 2020-06-26

|

Autor: Directoffice

Mikrobiura – dla kogo to rozwiązanie?

Jeśli posiadasz niewielką, jednoosobową firmę, lub zatrudniasz tylko kilka osób, albo chcesz rozpocząć działalność w Warszawie, we Wrocławiu bądź innym polskim mieście, z pewnością wiesz, że najkorzystniejszym rozwiązaniem dla małych przedsiębiorców jest wynajęcie mikrobiura. Podstawową różnicą między pracą w biurze serwisowanym a zwykłym biurze jest jego metraż i cena za najem. Wynajęcie biura o dużej powierzchni nie opłaca się małym firmom, które tworzy tylko kilkoro pracowników. Mikrobiura mają minimum niezbędnej przestrzeni do komfortowej pracy, pomieszczą określoną liczbę osób, są też sporo tańsze przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich standardów oraz szeregu dodatkowych usług. Poza tym biuro serwisowane jest już w pełni wyposażone, co bez wątpienia obniża koszty, ponieważ nie musisz remontować nowego miejsca pracy, tworzyć specjalnej aranżacji i kupować nowych mebli oraz akcesoriów biurowych. Co więcej, w cenie są zazwyczaj zawarte opłaty za media, czy internet. Mikrobiura są otwarte przez 24h, przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz samodzielnie ustalać takie godziny pracy, jakie najbardziej Ci odpowiadają.

Wynajmij biura serwisowane w całej Polsce za pomocą portalu Directoffice. pl

Biurowiec AMBASSADOR

Biurowiec AMBASSADOR

ul. Domaniewska 34A
Warszawa, Mokotów

STAWKA CZYNSZU

15 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-07-08

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

3070 m2

DOSTĘPNE BIURA

6

Biurowiec IO-1

Biurowiec IO-1

ul. Puławska 182
Warszawa, Mokotów

STAWKA CZYNSZU

17,5 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-07-05

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

1984 m2

DOSTĘPNE BIURA

5

Archiwalana
Biurowiec X20

Biurowiec X20

ul. Czerniakowska 85/87
Warszawa, Mokotów

STAWKA CZYNSZU

15,5 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-07-05

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

890 m2

DOSTĘPNE BIURA

0

Jeśli szukasz idealnego miejsca na siedzibę swojej firmy, skorzystaj z pomocy profesjonalistów. W ofercie Directoffice.pl znajdziesz dziesiątki, a nawet setki ofert zachęcających do wynajęcia mikrobiura w Warszawie. Prestiżową lokalizację i najwyższy standard wykończenia znajdziesz również w ofertach najmu mikrobiura w mieście Wrocław i wielu innych miastach w Polsce. Nowoczesne biura spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie oferty są dostępne online, dzięki czemu w każdej chwili masz możliwość sprawdzenia oferty. Z portalem Directoffice.pl z pewnością znajdziesz odpowiednie mikrobiuro, które spełni wszystkie wymagania Twojej firmy.

Wszystkie oferowane przez nas biura serwisowane na wynajem to w pełni umeblowane pomieszczenia o wysokim standardzie i różnym metrażu, które możesz dowolnie zmieniać według własnych, aktualnych potrzeb. Zarówno niewielkie, jak i przestronne powierzchnie mają okablowanie elektryczne, telefoniczne i komputerowe, często wyposażone są również w łącza światłowodowe. Mikrobiura i biura serwisowane są także wyposażone w pełną klimatyzację, która zapewnia optymalną temperaturę niezależnie od pory roku. Nasze usługi są znacznie szersze niż sam wynajem mikrobiura. Możemy zapewnić nie tylko kompleksową obsługę korespondencji i recepcji, ale także bezpieczeństwo wszystkich pracowników, o które dba specjalnie przeszkolona ochrona mająca stały dostęp do monitoringu, a także rozmieszczone na terenie całego biurowca czujniki dymu i tryskacze. Wszystkie biurowce, w których możesz wynająć mikrobiuro, są usytuowane w dogodnych lokalizacjach, zapewniających wszystkim najemcom, ich pracownikom i kontrahentom doskonały dojazd.

Oceń artykuł
5/5 - (1 vote)