Biura do wynajęcia Kraków Podgórze Duchackie

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec KRAKÓW | Bonarka for Business H

Biurowiec KRAKÓW | Bonarka for Business H

ul. Puszkarska 7
Kraków, Podgórze Duchackie

STAWKA CZYNSZU

13,8 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-04-25

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

5717 m2

DOSTĘPNE BIURA

5

Biurowiec KRAKÓW | Bonarka for Business Bud. D, E, H, I, J

Biurowiec KRAKÓW | Bonarka for Business Bud. D, E, H, I, J

ul. Puszkarska 7
Kraków, Podgórze Duchackie

STAWKA CZYNSZU

13,8 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-04-25

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

10832 m2

DOSTĘPNE BIURA

10

Jeśli interesuje Cię wynajem powierzchni biurowych w krakowskim Podgórzu Duchackim to koniecznie sprawdź naszą ofertę. W Directoffice.pl prezentujemy nowoczesne biurowce, w których znajdziesz doskonale wykończone biura do wynajęcia, podnoszące prestiż Twojej firmy i ułatwiające spotkania biznesowe. Podgórze Duchackie to jedna z najbardziej prestiżowych krakowskich dzielnic, dlatego przeniesienie siedziby firmy do tej okolicy Krakowa będzie doskonałą inwestycją, która przyniesie wiele korzyści Twojemu przedsiębiorstwu.

Wynajmij nowoczesne biuro w krakowskim Podgórzu Duchackim

W naszej ofercie znajdziesz kilka propozycji, które stanowią idealne miejsce do funkcjonowania biura. Jedną z nich jest nowoczesny budynek G.O. Center, który oferuje ponad 4 500 m2 powierzchni biurowej. Ponadto jest wyposażony w recepcję oraz centralnie monitorowany system bezpieczeństwa, a także wiele zabezpieczeń przeciwpożarowych. Został oddany do użytku w czerwcu 2016 roku, a jego ogromną zaletą jest 108 miejsc parkingowych oraz wiele udogodnień i wysoki standard wykończenia. Równie atrakcyjne warunki znajdziesz w biurowcu Factory Park – Przemysłowa 12, który został wybudowany w 1965 roku i dostarczył ponad 8 000 m2 powierzchni biurowej. Na krakowskim Podgórzu Duchackim mieści się również budynek przy ul. Witosa 7, zajmowany w większej części przez hipermarket Carrefour. Jednak dwie kondygnacje biurowe pozwoliły na stworzenie przestrzeni 1 100 m2, przeznaczonej do wynajęcia pod biura.

Harve 1 i Harve MG – doskonała lokalizacja i wysoki standard wykończenia biur do wynajęcia

Biurowiec Harve 1 został wybudowany w 2004 roku i oferuje około 2 800 m2 powierzchni biurowej na wynajem. Najemcy mogą znaleźć wyposażenie zgodne ze standardami rynkowymi, wśród których dostępna jest klimatyzacja, wysokiej jakości okablowanie, eleganckie wykładziny i uchylne okna. Pod tym samym adresem zlokalizowany jest również biurowiec Harve MG, oferujący równie komfortowe warunki pracy i o połowę mniejszą powierzchnię biurową, a także 120 miejsc parkingowych.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: