Biura do wynajęcia Poznań Stare Miasto

Filtruj według

Nasza oferta

Szukasz powierzchni biurowej do wynajęcia w Poznaniu? Atrakcyjną lokalizacją dla przedsiębiorców jest Stare Miasto – dzielnica o ogromnym potencjale biznesowym, w której historia spotyka się ze współczesnością. Obszar stolicy Wielkopolski obejmuje dziesiątki inwestycji dedykowanych zarówno polskim, jak i zagranicznym właścicielom firm, wśród których znalazły się między innymi Andersia Business Center, WTC Poznań czy Okrąglak & Kwadraciak. Biura w tych obiektach wynajmiesz za pośrednictwem Directoffice.pl!

Wynajem biur w samym centrum stolicy Wielkopolski – dostępne przestrzenie biurowe w Starym Mieście w Poznaniu

Andersia Business Center to nowoczesny obiekt o 5 kondygnacjach naziemnych i 2 podziemnych, którego budowa zakończyła się w 2012 r.. Całkowita powierzchnia wynosi 14500 m2, z czego aż 11000 m2 to biura do wynajęcia. Najemcy mogą korzystać z licznych udogodnień – windy, miejsc postojowych, klimatyzacji, czujników dymu czy wysokiego standardu wyposażenia. Nie bez znaczenia jest również doskonała lokalizacja Andersia Business Center. Inwestycja znajduje się w pobliżu Starego Rynku, centrum handlowego Stary Browar, Międzynarodowych Targów Poznańskich i przystanków komunikacji miejskiej. W Poznańskim Starym Mieście znajdziesz również ofertę wynajmu biur w WTC Poznań przy ulicy Bukowskiej. Obiekt z 2001 r. ma 1000 m2 powierzchni na jednej kondygnacji oraz oferuje najemcom otwierane okna, wykładzinę, klimatyzację czy łącze światłowodowe. Inwestycja jest częścią WORLD TRADE CENTERS ASSOCIATION obejmującego aż 330 biur na całym świecie. To właśnie tutaj swoją siedzibę mają liczne firmy polskie i zagraniczne, w szczególności specjalizujące się w handlu. Każde z biur do wynajęcia ma bezpłatny dostęp do WiFi, aneks kuchenny i powierzchnię wynoszącą około 40 m2. Najemcy mogą także korzystać z miejsc postojowych na ogrodzonym parkingu oraz rabatów na wynajem sal konferencyjnych.

W bazie powierzchni biurowych na wynajem Directoffice.pl znajdziesz także Andersia Tower – wieżowiec biurowy wybudowany w 2007 r., który został wyposażony w windy, klimatyzację, niezbędne okablowanie oraz wiele innych udogodnień. Budynek znajdujący się niedaleko Poznań Financial Centre ma aż 22 kondygnacje i został zakwalifikowany do klasy A. Najemcy mogą korzystać z parkingu podziemnego, około 44 000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia oraz licznych punktów handlowo-usługowych. Nie brakuje także monitoringu, nowoczesnego systemu ochrony przeciwpożarowego czy zasilania awaryjnego. Andersia Tower swój wygląd zawdzięcza Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich. Murawa Office Park to kolejna inwestycja w Poznaniu, w której znajdziesz ofertę wynajmu powierzchni biurowej. W tym przypadku jest to około 7 650 m2 w 5 obiektach klasy A, które zostały wyposażone zgodnie z nowoczesnymi technologiami i ekologią. Budynki, w których wykorzystano klimatyzację z odzyskiem ciepła, znajdują się przy parku Cytadela, mają windy i wysoki standard wykończenia obejmujący między innymi okablowanie telefoniczne, elektryczne i komputerowe.

Kolejną lokalizacją dostępną w bazie Directoffice.pl jest Victoria Business Center przy ulicy Strzeleckiej, w której na najemców czeka około 5 000 m2 powierzchni biurowej. Inwestycja klasy A ma podziemny garaż, cztery kondygnacje i nowoczesne wyposażenie biur do wynajęcia – klimatyzację, windy, otwierane okna, łącze światłowodowe, okablowanie komputerowe, czujniki dymu oraz BMS. Nie zabrakło także zintegrowanego systemu komunikacji i przesyłania danych. Victoria Business Center zostało wybudowane w 1998 r., na przełomie 2011/2012 przeprowadzono renowację obiektu. Interesują Cię inne biura do wynajęcia w Starym Mieście w Poznaniu? W ofercie Directoffice.pl znajdziesz również nowoczesne i funkcjonalne powierzchnie w takich lokalizacjach jak Okrąglak & Kwadraciak, P-2, Winogrady Business Center, 27 Grudnia 3, Bazar Poznański, Maraton I, Maraton II, Kupiec Poznański, Globis Poznań, Galeria MM, Delta,, Nowe Garbary Office Center i Office Futura.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: