Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Chorzowie?

Data dodania: 2021-04-19

|

Autor: Directoffice

Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Chorzowie?

Codzienne dojazdy do pracy w dużym mieście mogą spędzać sen z powiek. Doskonale wiedzą o tym nie tylko mieszkańcy miast wojewódzkich, ale też mniejszych, aczkolwiek zatłoczonych miejscowości. Kłopot z zaparkowaniem pojawia się też w centrum oraz w najbardziej prestiżowych dzielnicach Chorzowa. Wiedzą o tym głównie pracownicy, którzy muszą na czas dotrzeć do biurowców. Nic dziwnego, że praca w firmie, która oferuje swoim pracownikom garaż do wynajęcia w Chorzowie, staje się prawdziwą przyjemnością! Korzystając z oferty DirectOffice.pl, możesz zapewnić swoim pracownikom szansę docierania do pracy na czas, bez pozostawiania pojazdu daleko od biura, bez narażania się na dalekie marsze i dodatkowe wydatki.

Wynajem garażu w Chorzowie – ukłon w stronę pracowników

Decydując się na wynajem garażu w Chorzowie, rozwiążesz problemy swoich pracowników ze znalezieniem miejsca parkingowego i szukaniem opcji pozostawienia samochodu w możliwie najtańszej lokalizacji. Ograniczenie kłopotu i dodatkowa oszczędność na biletach parkingowych z pewnością zostanie doceniona. To doskonały pomysł na benefity pozapłacowe, które w ostatnich latach stanowią ważny element systemu motywacyjnego w nowoczesnych firmach. Takie drobne gesty wyraźnie podnoszą prestiż firmy i pokazują podwładnym, że ich los nie jest obojętny pracodawcy. W ten sposób można skutecznie przywiązać do siebie kadrę pracowniczą, rozbudzić lojalność i zadbać o dobre stosunki na linii pracownicy – szefostwo.

Wynajmę garaż w Chorzowie – jaki jest koszt?

Jeśli już podjąłeś decyzję o wynajęciu garażu dla pracowników, nie musisz poświęcać czasu na przeglądanie niesprawdzonych ofert o tytule “wynajmę garaż w Chorzowie”. Nasza firma oferuje zarówno biura na wynajem, jak i zlokalizowane przy nich parkingi naziemne. Bardziej luksusową opcją są garaże podziemne, które dają nie tylko komfort stałego miejsca, ale gwarantują też maksymalne bezpieczeństwo pojazdu. Co więcej, są rozwiązaniem idealnym przy gorszych warunkach pogodowych. W zależności od własnych potrzeb i ustaleń z pracownikami możesz wybrać garaż w Chorzowie na wynajem w dwóch wersjach cenowych:

  • Średni koszt miejsca na parkingu naziemnym to 100PLN/miejsce,
  • miejsce w garażu podziemnym – 400PLN/miejsce.

Parkingi naziemne znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie biurowców, co usprawnia logistykę firmy i pozwala pracownikom na optymalne zagospodarowanie czasu. Takie rozwiązania sprzyjają filozofii work-life balance.

Oceń artykuł
5/5 - (1 vote)