Biura do wynajęcia Kraków Zabierzów

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec KRAKÓW | EXIMIUS PARK / KRAKÓW BUSINESS PARK

Biurowiec KRAKÓW | EXIMIUS PARK / KRAKÓW BUSINESS PARK

ul. Krakowska 280
Kraków, Zabierzów

STAWKA CZYNSZU

8 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-07-15

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

33700 m2

DOSTĘPNE BIURA

7

Biurowiec KRAKÓW | Z1

Biurowiec KRAKÓW | Z1

ul. Krakowska 280A
Kraków, Zabierzów

STAWKA CZYNSZU

12 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-07-15

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

800 m2

DOSTĘPNE BIURA

3

Oddalony o ponad 15 km od centrum Krakowa Zabierzów to doskonałe miejsce na powstawanie kompleksów biurowych, ulokowanych w dobrze skomunikowanej lokalizacji i wyposażonych we wszelkie udogodnienia. W naszej ofercie Directoffice.pl z pewnością znajdziesz interesujące Cię propozycje biur do wynajęcia w Zabierzowie. Bliskość wielu dróg i objazdów stanowi sprawne połączenie z Krakowem. Nowoczesne budynki dostosowane do powierzchni biurowych sprostają Twoim najśmielszym oczekiwaniom, ponieważ sprzyjają komfortowej pracy, spełniają szereg wymogów bezpieczeństwa i są wykończone w najwyższym standardzie.

Nowoczesność i wysoki standard

Nasi klienci pragnący znaleźć w pełni nowoczesny budynek pośród biur do wynajęcia w lokalizacji Kraków Zabierzów z pewnością docenią ofertę wynajmu w obiekcie Z1, klasy A utrzymywanym przez brytyjskiego właściciela. Klasa A oznacza wiele udogodnień sprzyjających pracy biurowej w wynajmowanych pomieszczeniach. Obiekt zajmuje powierzchnię około 10 tys. metrów kwadratowych, cechuje się nowoczesną architekturą, a jego pomieszczenia zostały wyposażone w równie nowoczesną technologię. Szereg zalet i udogodnień technicznych doceni każdy, kto szuka odpowiednich wnętrz dla własnego biura. Pomieszczenia mają podwieszane sufity, podłogę techniczną, a ponadto 4-kanałową klimatyzację przy dwóch niezależnych liniach energetycznych. Bezpieczeństwo zapewniają czujniki dymów, tryskacze oraz monitoring.

Bezpieczeństwo i komfort

Wszystkie wymienione rozwiązania techniczne oraz udogodnienia to niezbędne cechy biur o wysokich standardach nie tylko w Zabierzowie, lecz także w Bronowicach czy w Balicach. Bezpieczeństwo pomieszczeń w budynku Z1 bez wątpienia zwiększa kontrola dostępu. Dodatkowo obiekt posiada dostępne naziemne miejsca parkingowe wokół budynku oraz parking dla rowerów. Warto dodać, że budynek Z1 jest częścią podkrakowskiej, specjalnej strefy ekonomicznej, doskonałego miejsca dla wszelkich biur do wynajęcia w miejscowości Zabierzów. W związku z tym w bliskim zasięgu dostępne są liczne udogodnienia, m.in. restauracje oraz fitness cluby. Atutem jest także ciekawie i pomysłowo zagospodarowany teren wokół budynków, pełen drzew, krzewów oraz elementów małej architektury. Warto zaznaczyć, że dojazd do centrum Krakowa zajmuje jedynie około 20 minut.

Eximus Park Kompleks

Biura do wynajęcia Kraków Zabierzów znajdują się również w kompleksie budynków Eximus Park. Jest to centrum biznesowe ulokowane w budynkach biurowych klasy B, co wcale nie oznacza mniejszej ilości udogodnień i rozwiązań technicznych sprzyjających pracy biurowej. Do dyspozycji najemców są pomieszczenia z podnoszonymi podłogami czy podwieszanymi sufitami. Budynki wyposażono również w pełne okablowanie komputerowe i elektryczne. Najemcy mogą także korzystać z centrum konferencyjnego oraz dwóch kantyn. Kompleks Eximus Park oferuje własny transport autobusowy, co bez wątpienia zwiększa mobilność i ułatwia połączenie z centrum Krakowa. Wielkim atutem kompleksu jest również własny park krajobrazowy. Eximus Park to wciąż rozwijający się mikroświat, spełniający wszelkie wymogi nowoczesnego biznesu.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: