Biura do wynajęcia Katowice Śródmieście

Filtruj według

Nasza oferta

    Katowice to zdecydowanie prężnie rozwijające się miasto biznesu, w którym na szybki rozwój mogą liczyć nowe przedsiębiorstwa, a także na poszerzenie swoich zasięgów firmy istniejące na rynku już od lat. Oczywiście realizacja planów uzależniona jest od podjęcia odpowiednich działań, wśród których warto pod uwagę lokalizację siedziby firmowej. W dzielnicy Śródmieście czeka na Ciebie wiele biur do wynajęcia, dostępnych w naszej ofercie. Okolica ta stanowi ścisłe centrum Katowic, dzięki czemu wyróżnia się doskonale rozwiniętą komunikacją i atrakcyjną infrastrukturą.

    Poznaj różnego rodzaju powierzchnie biurowe do wynajęcia w katowickim Śródmieściu

    Wynajem biur i powierzchni biurowych wymaga dokładnego rozeznania rynku, przede wszystkim pod kątem odpowiedniej lokalizacji. Katowice Śródmieście to idealna dzielnica, gdzie siedziba Twojego biura zyska wiele korzyści, które będą miały bezpośredni wpływ na rozwój przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdziesz między innymi biura do wynajęcia w biurowcu Altus, który został oddany do użytku w 2003 roku i oferuje 15 000 m2 powierzchni biurowej, a także 564 miejsc parkingowych. Wszystkie biura są doskonale wyposażone, a klimatyzacja dba o dobre samopoczucie użytkowników. Znakomite warunki pracy oferuje także kompleks Silesia Star II, który jest zespołem dwóch budynków biurowych o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 27 000 m2. Podnoszone podłogi, a także podwieszane sufity, prezentują się niezwykle nowocześnie i podnoszą rangę przedsiębiorstwa. Natomiast Nowe Katowickie Centrum Biznesu zbudowane w 2013 roku, oferuje ponad 11 000 m2 wysokiej jakości powierzchni biurowych na wynajem, które są przyjemne i wygodne w użytkowaniu, podobnie jak w przypadku biur zlokalizowanych w obiekcie handlowo-biurowym Supersam, mieszczącym się przy ul. Piotra Skargi 6.

    Najlepsze biura w Katowicach – sprawdź naszą ofertę

    Przeglądając oferty biur na wynajem w katowickim Śródmieściu warto zwrócić uwagę na budynek przy ul. Korfantego 2, który został oddany do użytku w 2008 roku i obejmuje niespełna 9 000 m2 powierzchni. 4 lata później powstał nowoczesny biurowiec DL Center Point I, oferujący równie atrakcyjne warunki dla przedsiębiorców i pracowników, gdyż możemy tam spotkać podział powierzchni ściankami, co pozwala zachować prywatność i wysoki poziom komfortu pracy. Podobne rozwiązanie jest dostępne w budynku przy ul. Mickiewicza 29, gdzie znajduje się ponad 26 000 m2 powierzchni biurowej na wynajem. Pomimo, że biurowiec powstał w 1981 roku to od razu stał się symbolem nowoczesnego budownictwa. Doskonałe warunki pracy na katowickim Śródmieściu oferuje także biurowiec przy ul. Mickiewicza 15 Centrum Office, a także przy ul. Kopernika 26.