Biura do wynajęcia Łódź Górna

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec ŁÓDŹ | WILLA SALOMONA BARCIŃSKIEGO

Biurowiec ŁÓDŹ | WILLA SALOMONA BARCIŃSKIEGO

ul. Kilińskiego 177
Łódź, Górna

STAWKA CZYNSZU

6.82 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-05-25

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

94 m2

DOSTĘPNE BIURA

2

Właściciele firm często decydują się na wynajem przestrzeni biurowych zamiast kupowania budynków tego typu na własność. Takie rozwiązanie zapewnia znacznie większą elastyczność. Pozwala na swobodny rozwój firmy i zmianę jej lokalizacji w zależności od aktualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz biura do wynajęcia Łódź Górna. To większe i mniejsze budynki o różnej powierzchni użytkowej i z odmiennymi udogodnieniami. Powstały z myślą o przedsiębiorstwach z różnych branż. Wykończono je w taki sposób, by najemca mógł łatwo dostosować przestrzeń do własnych potrzeb. Obiekty wyposażono w okablowanie, dzięki któremu od razu można podłączyć wszystkie najważniejsze urządzenia, tworząc zamkniętą sieć.

Nowoczesne biura do wynajęcia w Łodzi

Współcześni przedsiębiorcy mają coraz większe wymagania dotyczące biur. Z tego powodu w skład naszej oferty wchodzą wyłącznie budynki nowoczesne, wyposażone zgodnie z aktualnymi standardami. Są to obiekty całkowicie nowe lub wyremontowane. Zostały przygotowane w taki sposób, by najemca mógł umieścić we wnętrzu własne meble i sprzęt. Wiele biur na wynajem znajduje się w budynkach przeszklonych. Duże okna wpływają zarówno na komfort pracy, jak i wizerunek przedsiębiorstwa. Stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku firm, które są często odwiedzane przez klientów lub kontrahentów. We wnętrzu budynków znajdują się też sale konferencyjne pozwalające na komfortowe przeprowadzanie narad i spotkań bez konieczności wynajmowania dodatkowych obiektów.

Dobrze wyposażone biura do wynajęcia Łódź Górna

Oferujemy biura do wynajęcia, które zostały wyposażone w szereg udogodnień. Do najważniejszych z nich warto zaliczyć klimatyzację. System ten pozwala dopasować temperaturę w konkretnych pomieszczeniach do potrzeb pracowników. Klimatyzacja sprawdza się zarówno latem, jak i zimą.

W drzwiach wejściowych do wielu biurowców zastosowano też systemy kontroli dostępu. Aby dostać się do budynku, należy dysponować odpowiednią kartą lub kodem dostępu. Dzięki temu do obiektu nie mogą wejść osoby niepowołane. W dolnych kondygnacjach wielu biurowców umieszczono też recepcję, dzięki której obsługa klientów i innych osób odwiedzających firmę staje się znacznie łatwiejsza.

Wśród udogodnień warto wymienić także parkingi. Wielu pracowników dojeżdża do firmy z wykorzystaniem własnych samochodów. Na terenie obiektów znajdują się zarówno parkingi podziemne, jak i naziemne. Liczba miejsc postojowych zależy od specyfiki danego biurowca i jest dopasowana do przestrzeni dla pracowników. Parkingi zwykle są objęte monitoringiem, dzięki czemu klienci i pracownicy mogą pozostawić swoje samochody bezpiecznym miejscu. Na terenie biur do wynajęcia w Łodzi pracują również firmy ochroniarskie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biur na wynajem w Łodzi Górnej. Pomożemy dopasować odpowiedni budynek do wielkości firmy i indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Skupiamy się na niezbędnym metrażu, dodatkowych udogodnieniach, lokalizacji i budżecie klienta.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: