Biura do wynajęcia w Szczecinie

Filtruj według
Archiwalana
SZCZECIN | BRAMA PORTOWA Bud.1 i Bud.2

ul. Wyszyńskiego 1; Dzielnica Śródmieście
Szczecin,

STAWKA CZYNSZU

13 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2020-07-06

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

Na zapytanie

DOSTĘPNE BIURA

0

Szukasz powierzchni biurowych do wynajęcia? Doskonałym miastem, w którym Twoja firma ma szansę na rozwój, jest Szczecin. Liczba mieszkańców miejscowości w województwie zachodniopomorskim z roku na rok wzrasta, a wraz z nią liczba Twoich klientów. Aglomeracja może także pochwalić się atrakcyjnym położeniem, licznymi instytucjami, w których sprawnie otrzymasz niezbędną pomoc, a także niskim poziomem bezrobocia i nieustannym rozwojem rynku pracy. Za pośrednictwem Directoffice.pl możesz wynająć biura w Lastadia Office, Team Center, Kosmos Art & Business Center.

Lastadia Office i Team Center – nowoczesne biura na wynajem w Szczecinie

Wybudowany w marcu 2013 r. Lastadia Office mieści się przy ulicy Zbożowej, a jego powierzchnia całkowita wynosi ponad 13 500m2. Niewątpliwą zaletą obiektu jest jego lokalizacja – budynek znajduje się tuż nad Odrą, w pobliżu Wojewódzkiego Urzędu Celnego oraz dworców PKS i PKP. Nie brakuje również przystanków autobusowych oraz licznych punktów gastronomicznych, usługowych i handlowych. Lastadia Office oferuje wynajem biur typu open space, dzięki czemu otrzymujesz dowolność w kwestii aranżacji wnętrz. Do dyspozycji najemców oddano również pobliski parking miejski. Team Center to kolejny obiekt w Szczecinie, w którym wynajmiesz biura za pośrednictwem Directoffice.pl. Inwestycja, której budowa zakończyła się w 2002 r., oferuje aż 6 kondygnacji naziemnych i jedno piętro podziemne. Najemcy mogą korzystać z 23 miejsc parkingowych oraz ponad 3200 m2 powierzchni biurowej na wynajem. Team Center należy do nowoczesnego kompleksu, w którym znajdziesz również hotel. Decydując się na skorzystanie z oferty wynajmu, otrzymujesz dostęp do uchylnych okien, klimatyzacji, wind, podwieszanych sufitów czy czujników dymu. Inwestycja zlokalizowana w centrum Szczecina znajduje się niedaleko dworca autobusowego PKS, przystanków komunikacji miejskiej oraz Bramy Portowej.

Wynajmij funkcjonalną przestrzeń biurową w szczecińskim Kosmos Art & Business Center

Kosmos Art & Business Center powstało w 2015 r. i w ciągu 4 lat stało się jedną z najbardziej atrakcyjnych przestrzeni biurowych na wynajem w Szczecinie. Obiekt zlokalizowany przy ul. Wojska Polskiego oferuje najemcom 5100 m2, a na nich łącza światłowodowe, BMS, klimatyzację, kontrolę dostępu, okablowanie elektryczne, komputerowe i telefoniczne, otwierane okna, czujniki dymu czy podwieszane sufity. Kosmos Art & Business Center ma trzy kondygnacje – na parterze znalazły się powierzchnie usługowe, podczas gdy na wyższych piętrach znajdziesz biura na wynajem, które możesz dowolnie aranżować. Nowoczesne wnętrza, inteligentny system zarządzania budynkiem czy energooszczędne systemy ogrzewania gwarantują, że praca w nowoczesnym Kosmos Art & Business Center będzie i komfortowa, i efektowna. Wynajmij przestrzeń za pośrednictwem Directoffice.pl. Zapraszamy do kontaktu!