Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Krakowie

Data dodania: 2020-07-07

|

Autor: Directoffice

Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Krakowie

Wynajem garażu Kraków wcale nie jest tak trudny i kosztowny, jak mogłoby się wydawać. W ofercie Directoffice.pl znajdziesz nowoczesne biura z możliwością wynajęcia miejsc parkingowych na zewnątrz lub w garażach podziemnych. Takie rozwiązanie pozwala na zwiększenie standardu firmy i zapewnienie jej pracownikom oraz klientom przestrzeni, gdzie mogą bezpiecznie pozostawić swoje auto bez konieczności szukania parkingu w dużej odległości od budynku. Wynajęte garaże mają również inne zalety, dlatego stanowią doskonałą inwestycję dla dobrze prosperujących przedsiębiorstw poszukujących nowego biurowca.

Garaż do wynajęcia Kraków

Garaż do wynajęcia Kraków to wygodne rozwiązanie zarówno dla ogromnych firm, jak i takich, które zatrudniają nie więcej niż 20 osób. Wynajęte miejsca parkingowe rozwiązują problem braku przestrzeni, w której możesz pozostawić samochód szczególnie w dużych miastach, gdzie często obowiązują strefy płatnego parkowania lub gdzie takich powierzchni jest po prostu zbyt mało. Garaż podziemny stanowi doskonałą opcję również podczas chłodnych lub deszczowych dni, kiedy to pracownicy i klienci odwiedzający Twoją firmę nie muszą wychodzić na zewnątrz, a ich samochody są chronione przed niekorzystną pogodą. Wynajem miejsca parkingowego Kraków obecnie jest niezwykle prosty, ponieważ pod wieloma nowoczesnymi biurami w tym mieście znajdują się ogromne parkingi mieszczące nawet kilkaset aut. To właśnie takie budynki wchodzą w skład oferty Directoffice.pl.

Biurowiec WARSAW SPIRE BUDYNEK A

Biurowiec WARSAW SPIRE BUDYNEK A

Pl. Europejski 1
Warszawa, Wola

STAWKA CZYNSZU

25,5 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-06-20

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

4800 m2

DOSTĘPNE BIURA

3

Biurowiec LUMEN

Biurowiec LUMEN

ul. Złota 59
Warszawa, Centrum

STAWKA CZYNSZU

20 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-06-20

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

2760 m2

DOSTĘPNE BIURA

3

Archiwalana
Biurowiec FABRYKA NORBLINA Bud. A i B

Biurowiec FABRYKA NORBLINA Bud. A i B

ul. Żelazna 51
Warszawa, Wola

STAWKA CZYNSZU

22 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2022-07-26

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

7558 m2

DOSTĘPNE BIURA

0

Ile kosztuje garaż do wynajęcia Kraków?

Koszt wynajmu garażu podziemnego znajdującego się tuż pod biurem zależy od wielu czynników, takich jak dokładna lokalizacja budynku, dodatkowe udogodnienia w postaci miejsca dla rowerów czy stacji dla samochodów elektrycznych oraz liczba miejsc. Cena miejsca w garażu podziemnym w nowoczesnym biurowcu w Krakowie waha się od 45 EUR do 75-80 EUR. Średnia cena w poszczególnych dzielnicach wynosi:

  • Środmieście – 45-75 EUR,
  • Bronowice – 45-90 EUR,
  • Grzegrzółki – 50-100 EUR,
  • Podgórze – 60-80 EUR,
  • Prądnik Czerwony – 60-80 EUR,
  • Prądnik Biały – 45-80 EUR,
  • Stare Miasto – 50-80 EUR.

Parkingi naziemne są zwykle znacznie tańsze, ale takie rozwiązanie naraża samochody na przykład na nagrzewanie się pod wpływem słońca, co latem stanowi poważny problem. Wynajmując biuro w Krakowie, warto jednak zdecydować się na dokupienie odpowiedniej liczby miejsc parkingowych, co podniesie standard Twojej firmy i pozwoli na szybkie pozostawienie samochodu nie tylko przez pracowników, lecz także klientów, od których zależy powodzenie konkretnego przedsiębiorstwa.

Oceń artykuł
5/5 - (1 vote)