Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Lublinie?

Data dodania: 2021-04-05

|

Autor: Directoffice

Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Lublinie?

Zatrudnienie wielu pracowników w jednej firmie wiąże się nie tylko z potrzebą zorganizowania im odpowiedniego miejsca pracy. Ważną kwestią jest także troska o przygotowanie komfortowych miejsc parkingowych. Nie każdy może i chce docierać do pracy komunikacją publiczną, a przyjeżdżając samochodem, trzeba go gdzieś zostawić na czas spędzony w firmie. W polskich miastach coraz trudniej jest znaleźć bezpłatne parkingi usytuowane w często odwiedzanych lokalizacjach. Jeśli więc decydujesz się na wynajem biura w celu prowadzenia działalności gospodarczej, rozważ także wynajem garażu. To ułatwienie, które może zostać potraktowane przez pracowników jako cenny benefit pozapłacowy!

Lublin – garaż do wynajęcia dla pracowników

Jednym z miast, w których pracownicy mają problem ze znalezieniem miejsc parkingowych, jest Lublin. Jak we wszystkich stolicach województw, brakuje tu opcji postoju szczególnie w centrum i przy adresach nieznacznie od niego oddalonych. To dlatego najdogodniejszą opcją znalezienia miejsca parkingowego dla podwładnych jest inwestycja w garaż na wynajem w Lublinie. Wynajmując powierzchnię biurową wraz z przynależnymi do niej miejscami w parkingu podziemnym, zapewnisz pracownikom komfort i zdejmiesz z nich codzienny stres związany z poszukiwaniem parkingu położonego możliwie najbliżej firmy. Co więcej, decydując się na garaż do wynajęcia w Lublinie, zwiększysz bezpieczeństwo pojazdów należących do pracowników. Parking podziemny podniesie też komfort docierania do pracy, chroniąc przed ekspozycją na niesprzyjające warunki pogodowe. Inwestując w garaż do wynajęcia w Lublinie, możesz również mieć pewność, że pracownicy nie będą spóźniali się do pracy, tłumacząc to problemami z miejscem lub odległością parkingu, na którym zostawili samochód.

Koszt garażu do wynajęcia dla pracownika w Lublinie

Ceny parkingów w Lublinie są zróżnicowane i zależą głównie od lokalizacji i od rodzaju parkingu. Podobnie jest w przypadku garażów. Oczywiście, możesz szukać ich na ogólnodostępnych portalach pod frazą ”poszukuję garażu do wynajęcia w Lublinie”, lecz directoffice.pl oferuje je w miejscach optymalnie dopasowanych do biur, które udostępniamy na wynajem. W zależności od preferencji możliwe je skorzystanie z dwóch opcji wynajmu:

  • parking naziemny to średnio koszt w wysokości 100PLN/miejsce,
  • garaż w cenie od 200PLN/miejsce.

Propozycja bezpiecznego miejsca parkingowego dla podwładnych wyraźnie podnosi prestiż firmy. Pokazujesz w ten sposób, że nie tylko wymagasz, ale też dbasz o podwładnych. Biorąc pod uwagę powszechność płatnych parkingów, pozwolisz im nie tylko zaoszczędzić czas na znalezienie miejsca i zaparkowanie, ale też na opłaty parkingowe, które w dużych miastach wynoszą nawet kilkadziesiąt złotych dziennie.

Oceń artykuł