Biura do wynajęcia Kraków Krowodrza

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec KRAKÓW | FABRYKA KART

Biurowiec KRAKÓW | FABRYKA KART

ul. Cieszyńska 13
Kraków, Krowodrza

STAWKA CZYNSZU

Na zapytanie

DATA AKTUALIZACJI

2024-06-16

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

2500 m2

DOSTĘPNE BIURA

0

Kraków to miasto, które ze względu na wciąż rozwijającą się infrastrukturę, bogate jest w atrakcyjne lokalizacje, w których można zaaranżować własne biuro. Najlepszym przykładem jest dzielnica Krowodrza. Znana z bogatego życia studenckiego skupia różne obiekty kulturalne, takie jak Muzeum Narodowe czy park Jordana. Na powierzchni ponad 5 km znajdziemy wszelkie formy zabudowy o zróżnicowanym zagęszczeniu. Kraków Krowodrza to doskonała lokalizacja dla własnego biura. Nie ulega wątpliwości, że liczba mieszkańców dzielnicy, czyli ponad 31 tysięcy, stanowi doskonały powód, aby swoje biuro otworzyć właśnie w tym miejscu.

Wysokie standardy i udogodnienia

Doskonałym miejscem dla biur do wynajęcia Kraków Krowodrza jest obiekt V. Offices, który sprosta wszystkim wymaganiom biznesowym naszych klientów. Budynek został oddany do użytkowania w 2019 roku, dzięki czemu dzielnica zyskała obiekt będący idealnym miejscem dla powierzchni biurowych o najwyższym standardzie. Budynek posiada wszelkie możliwe udogodnienia, które obok doskonałej lokalizacji uczynią pracę biurową bardziej komfortową, a tym samym będą sprzyjać skupieniu i stworzą profesjonalne warunki do pracy. Wydajna klimatyzacja, uchylne okna, a także profesjonalna ochrona i recepcja powodują, że obiekt jest bezpieczny dla użytkowników. Pomieszczenia zawierają okablowanie strukturalne oraz podniesione podłogi cenione przez najemców. Najemcy korzystający z V.Offices mają do dyspozycji przeznaczone dla nich 22,7 tys. m2. Dodatkową zaletą budynku jest 415 miejsc parkingowych dla pracowników.

Kompleksowość i nowoczesność

Kolejnym, podobnej wielkości obiektem jest Principio. Siedmiokondygnacyjny obiekt oferuje 11 tys. m2 przeznaczonych dla swoich klientów. Dużą popularność wśród biur do wynajęcia Kraków Krowodrza zyskał również budynek znajdujący się przy ulicy Radzikowskiego. Całodobowa ochrona i recepcja zapewniają bezpieczeństwo i komfort najemców. Budynek zapewnia 2062 m2 do dyspozycji swoich klientów. Dodatkowo dostępnych jest 80 miejsc parkingowych przynależnych do budynku. Inne atrakcyjne lokale w Krakowie można także znaleźć w Prądniku Białym, tam wyróżnia się budynek Centrum Biurowego przy ulicy Jasnogórskiej 1, zaprojektowany z użyciem najnowszych rozwiązań architektonicznych i technicznych. Pięciokondygnacyjny budynek mieści w sobie powierzchnie biurowe pełne wszelkich udogodnień dla pracowników. O bezpieczeństwo budynku i personelu dba ochrona obiektu oraz 24 godzinny monitoring. Interesujące powierzchnie pod biura znajdą państwo również w Krakowskich Dębnikach.

Mniejsze i bardziej kameralne

Biura do wynajęcia Kraków Krowodrza dostępne w naszej ofercie to nie tylko duże, kompleksowe budynki. W rejonie dzielnicy znajdują się też mniejsze biurowce, dla tych, którzy wysoko cenią sobie ciszę oraz spokój. Świetnym przykładem będzie z pewnością kompleks trzech budynków tworzących obiekt biurowy Lea 112. Budynki przeszły modernizację w 2006 roku. Położone w wyjątkowym miejscu, oferują około 110 miejsc parkingowych, 300 m2 magazynów oraz 4,5 tys. m2 powierzchni biurowej do dyspozycji swoich klientów. Zapoznając się z naszą ofertą, mogą być państwo pewni, że nasze biura położone są zawsze w interesujących miejscach, zarówno w tętniących życiem arteriach miasta, jak i na terenach zielonych.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: