Biura do wynajęcia Kraków Krowodrza

Filtruj według
Archiwalana
Biurowiec KRAKÓW | FABRYKA KART

ul. Cieszyńska 13
Kraków, Krowodrza

STAWKA CZYNSZU

Na zapytanie

DATA AKTUALIZACJI

2020-08-10

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

2500 m2

DOSTĘPNE BIURA

0

    Miasto Kraków składa się z wielu dzielnic, w tym także z Krowodrzy, która na ten moment jest jedną z najbardziej uprzemysłowionych, a na jej terenie znajdziemy praktycznie każdy rodzaj obiektu kulturalnego, dziesiątki gęstych i rzadkich zabudowań. Na ten moment Krowodrzę zamieszkuje 31 000 osób. Wszystko to powoduje, że jest to miejsce o dobrej lokalizacji przeznaczone do prowadzenia własnego biura stacjonarnego w jednym z wielu nowoczesnych biurowców zlokalizowanych w tej okolicy. Poznaj koniecznie ofertę biur do wynajęcia w Directoffice.pl.

    Poznaj różne powierzchnie biurowe do wynajęcia w krakowskiej dzielnicy Krowodrza

    V. Offices to jeden z największych obiektów o biurowym przeznaczeniu. Budynek został oddany do użytkowania w 2019 roku i stanowi jeden z najbardziej kompleksowych. Znakomita lokalizacja, dziesiątki udogodnień (klimatyzacja, recepcja, ochrona, uchylne okna, BMS) powodują, że jest niezwykle popularny. Do dyspozycji najemców zostało przewidziane 22 700 m2 oraz 415 miejsc parkingowych. Budynek ma najwyższy certyfikat Breeam w klasie “wybitny”. Podobnej wielkości obiekt Principio został oddany do użytku w 2018 roku i oferuje dla swoich klientów niespełna 11 000 m2 na 7 kondygnacjach i 126 miejsc parkingowych. Równie popularny jest nieco mniejszy budynek przy ul. Radzikowskiego 3. Znajdziemy w nim 2 063 m2 powierzchni biurowej na 4 piętrach oraz 80 przynależnych miejsc parkingowych. Najemcy mogą korzystać z klimatyzacji oraz całodobowej ochrony i recepcji. Budowa budynku zakończyła się w 2014 roku.

    W rejonie Krowodrza znajdziesz także mniejsze powierzchnie biurowe do wynajęcia

    Bardziej kameralne biuro Lea 112 jest wyborem dla osób, które cenią sobie względną ciszę i spokój. Kompleks składa się z trzech osobnych budynków, a ostatnia modernizacja odbyła się w 2006 roku. Klienci mają do dyspozycji 4 500 m2 powierzchni biurowej i około 110 miejsc parkingowych i 300 m2 magazynów. Taki sam metraż znajdziemy w Bramie Bronowickiej, zbudowanej i oddanej do użytku w 2006 roku. Jeszcze mniejsze biuro Fabryka Kart ma bardzo ciekawy i luksusowy design, a także znakomite warunki wynajmu. Najemcy mogą dysponować łącznie niespełna 2 400 m2 powierzchni biurowej i 16 miejscami parkingowymi. Bardzo kameralny biurowiec w formie zmodernizowanej kamienicy w 2006 roku oferuje 1 560 m2 powierzchni, którą docenią osoby lubiące spokój w centrum miasta.