Blog

Budynek biurowy – jak wybrać?

2020-08-26

Wybór odpowiedniego budynku biurowego jest bardzo trudny. Na rynku znajdują się setki dużych i mniejszych biurowców różniących się ceną, bezpieczeństwem czy poziomem wyposażenia, jak i wielkością parkingu czy bliskością większych obiektów sklepowych.

Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Poznaniu

2020-08-21

Garaż do wynajęcia Poznań to standard w przypadku dużych, nowoczesnych biurowców, szczególnie tych znajdujących się w centrum miasta. W takiej okolicy znalezienie ogólnodostępnego i bezpłatnego parkingu stanowi prawdziwe wyzwanie

Jak sprawić, by biuro było przyjazne?

2020-08-11

Odpowiednia aranżacja biura to nie lada wyzwanie dla właścicieli firm. Stworzenie przyjaznych przestrzeni, które łączą w sobie stylowe wykończenie wnętrza oraz funkcjonalne rozwiązania, to zdecydowanie doskonała inwestycja, która zawsze będzie opłacalna.

Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Piasecznie

2020-08-06

Zastanawiasz się nad wynajmem firmowego garażu w Piasecznie? Na stronie internetowej directoffice.pl znajdziesz liczne oferty nowoczesnych biurowców z możliwością dokupienia dodatkowych miejsc parkingowych dla Twoich klientów i pracowników.

O czym warto pamiętać, przystępując do przeprowadzki biura?

2020-07-27

Przeprowadzka biura to trudne wyzwanie, szczególnie dlatego, że należy ją wykonać w taki sposób, by nie zakłócić pracy. Szukając odpowiedniego miejsca, trzeba wziąć pod uwagę obecne potrzeby firmy, a także oczekiwania i plany względem najbliższej przyszłości, liczbę pracowników, ewentualne plany rekrutacyjne i plan aranżacji biura.

Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Łódzi

2020-07-20

Garaż do wynajęcia Łódź to doskonałe rozwiązanie zarówno w przypadku dużych biur, jak i tych nieco mniejszych. Jeśli znajduje się on w centrum miasta, zdecydowanie się na taką inwestycję pozwoli zaoszczędzić czas na szukanie wolnych miejsc parkingowych w okolicy, które często mogą okazać się dodatkowo płatne.

Umowa najmu biura – na co zwracać uwagę?

2020-07-15

Biuro jest najważniejszym elementem każdej firmy. W nim podejmuje się ważne decyzje, przyjmuje kontrahentów, zawiera umowy i celebruje sukcesy, dlatego wynajem lokalu biurowego dla nowo powstałej firmy, lub rozszerzenie działalności istniejącego już przedsiębiorstwa to doskonała inwestycja, która zapewni komfortowe warunki pracy, a przy tym nie nadszarpnie znacząco budżetu.

Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Krakowie

2020-07-07

Wynajem garażu Kraków wcale nie jest tak trudny i kosztowny, jak mogłoby się wydawać. W ofercie Directoffice.pl znajdziesz nowoczesne biura z możliwością wynajęcia miejsc parkingowych na zewnątrz lub w garażach podziemnych.

Mikrobiura – dla kogo to rozwiązanie?

2020-06-26

Jeśli posiadasz niewielką, jednoosobową firmę, lub zatrudniasz tylko kilka osób, albo chcesz rozpocząć działalność w Warszawie, we Wrocławiu bądź innym polskim mieście, z pewnością wiesz, że najkorzystniejszym rozwiązaniem dla małych przedsiębiorców jest wynajęcie mikrobiura.

Kreatywne biuro dla artystów

2020-06-23

Praca w biurze może szybko się znudzić. Zwykłe, jarzeniowe oświetlenie, zwyczajne, tanie meble i niewygodne krzesło obrotowe często wprawiają pracownika w melancholię nie sprzyjającą powstawaniu oryginalnych projektów.

Jak złagodzić stres w biurze?

2020-06-19

Zadbana i schludna przestrzeń biurowa zaaranżowana bez zbędnego przepychu, ale z zastosowaniem roślinności oraz wielu nowoczesnych rozwiązań i udogodnień, to niewątpliwie jeden z wielu elementów łagodzących stres w biurze i pozytywnie wpływających na zwiększenie wydajności oraz efektywności pracy każdej firmy.

Dlaczego warto zdecydować się na kwiaty i rośliny do biura?

2020-06-16

Rośliny są integralną częścią życia każdego człowieka. Nic więc dziwnego, że w ostatnich latach głównym elementem wystroju nowoczesnych biur są właśnie rośliny. Zarówno oryginalne gatunki, egzotyczne drzewa i krzewy, jak i kwiaty znane z naszych rodzinnych domów osadzone w designerskich donicach to bardzo popularny trend, który doskonale sprawdza się w każdej aranżacji, ponieważ biuro pełne roślin jest bardziej przytulne i przyjazne.