Blog

Mikrobiura – dla kogo to rozwiązanie?

2020-06-26

Jeśli posiadasz niewielką, jednoosobową firmę, lub zatrudniasz tylko kilka osób, albo chcesz rozpocząć działalność w Warszawie, we Wrocławiu bądź innym polskim mieście, z pewnością wiesz, że najkorzystniejszym rozwiązaniem dla małych przedsiębiorców jest wynajęcie mikrobiura.

Kreatywne biuro dla artystów

2020-06-23

Praca w biurze może szybko się znudzić. Zwykłe, jarzeniowe oświetlenie, zwyczajne, tanie meble i niewygodne krzesło obrotowe często wprawiają pracownika w melancholię nie sprzyjającą powstawaniu oryginalnych projektów.

Jak złagodzić stres w biurze?

2020-06-19

Zadbana i schludna przestrzeń biurowa zaaranżowana bez zbędnego przepychu, ale z zastosowaniem roślinności oraz wielu nowoczesnych rozwiązań i udogodnień, to niewątpliwie jeden z wielu elementów łagodzących stres w biurze i pozytywnie wpływających na zwiększenie wydajności oraz efektywności pracy każdej firmy.

Dlaczego warto zdecydować się na kwiaty i rośliny do biura?

2020-06-16

Rośliny są integralną częścią życia każdego człowieka. Nic więc dziwnego, że w ostatnich latach głównym elementem wystroju nowoczesnych biur są właśnie rośliny. Zarówno oryginalne gatunki, egzotyczne drzewa i krzewy, jak i kwiaty znane z naszych rodzinnych domów osadzone w designerskich donicach to bardzo popularny trend, który doskonale sprawdza się w każdej aranżacji, ponieważ biuro pełne roślin jest bardziej przytulne i przyjazne.

Jak wybrać biuro dla prawnika?

2020-06-14

W zawodzie zaufania publicznego takim jak prawnik, notariusz i w wielu innych profesjach, gdzie prestiż i pierwsze wrażenie mają bardzo duże znaczenie dla budowania zaufania między firmą a klientem, biuro staje się bardzo ważnym miejscem, które może mieć wpływ na ocenę całokształtu.

Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Katowicach

2020-06-12

Zastanawiasz się nad wynajmem biura z garażem w Katowicach? Na stronie internetowej directoffice.pl znajdziesz wiele ciekawych propozycji obejmujących zarówno kilkupiętrowe budynki, jak i nieco mniejsze przestrzenie biurowe, sprawdzające się doskonale w przypadku firm zatrudniających maksymalnie kilkadziesiąt osób.

Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Gdyni

2020-06-08

Wykupione miejsce parkingowe pod biurem w Gdyni obecnie staje się elementem obrazującym status danej firmy i jej podejście do pracownika. Wynajęte garaże podziemne lub przestrzenie znajdujące się pod gołym niebem pozwalają na bezproblemowe i bezpieczne pozostawienie pojazdu zarówno przez pracowników, jak i klientów odwiedzających siedzibę konkretnego przedsiębiorstwa.

Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Gdańsku

2020-06-05

Wynajęte miejsce parkingowe w dużym mieście to podstawa. Bez stałego, opłaconego fragmentu parkingu lub garażu znalezienie przestrzeni pozwalającej na zaparkowanie samochodów nawet kilku pracowników może stanowić nie lada wyzwanie.

Małe biuro – co warto wiedzieć?

2020-06-03

Niewielkie firmy zatrudniające jedynie kilkoro pracowników z reguły mieszczą się w małych pomieszczeniach biurowych. Aranżując tak niedużą przestrzeń, ważne jest, by w pełni wyczerpać jej potencjał i zagospodarować nawet najmniejszy zakątek.

Biuro coworkingowe – czy to dobry pomysł?

2020-05-29

Specyfika dzisiejszej pracy sprawia, że coraz częściej ludzie decydują się na rezygnację z klasycznych form zatrudnienia. Nowe technologie sprawiają, że chętnie wybieramy pracę zdalną, dzięki czemu możemy pracować z własnego domu lub z dowolnego miejsca na świecie.

Chillroom w biurze – jakie korzyści daje pokój relaksu?

2020-05-25

Praca biurowa wiąże się z wielogodzinnym przebywaniem w jednej pozycji, dodatkowo najczęściej wymaga skupienia wzroku na ekranie komputera. Nawet najwygodniejszy fotel biurowy i ekran najlepszej jakości po jakimś czasie stają się męczące. W takiej sytuacji efektywność pracownika może znacząco spadać.

Jak zadbać o bezpieczeństwo w biurze?

2020-05-21

Biuro to miejsce, w którym pracownicy spędzają każdego dnia wiele godzin, dlatego będąc właścicielem firmy, musisz w odpowiedni sposób zadbać o ich bezpieczeństwo. Istnieje szereg zasad, z którymi musi zapoznać się każdy przedsiębiorca.