Blog

Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Częstochowie

2020-11-04

Garaż do wynajęcia Częstochowa jest nieodłącznym elementem wielu nowoczesnych biur zlokalizowanych w tym mieście. Prywatne miejsca parkingowe zarezerwowane jedynie dla klientów i pracowników danej firmy potrafią ...

Kolor ścian w biurze – czy ma znaczenie?

2020-10-30

Aranżację biura warto rozpocząć od wyboru koloru ścian. Wbrew pozorom to jeden z najistotniejszych kroków podczas tego procesu wykańczania powierzchni biurowej, gdyż odpowiedni odcień sprzyja koncentracji, zmniejsza zmęczenie oczu pracowników, jak i zwiększa ich wydajność i chęć do pracy.

Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Białymstoku

2020-10-25

Wynajem miejsca parkingowego Białystok obecnie jest bardzo prosty. Na stronie internetowej directoffice.pl znajdziesz szeroki wybór nowoczesnych biurowców wyposażonych w parkingi podziemne lub przestrzenie postojowe znajdujące się na ...

Jak zaaranżować biuro na poddaszu?

2020-10-20

Poddasze bywa dość problematycznym pomieszczeniem, często niewykorzystanym i wręcz zupełnie zbędnym. Warto to zmienić. Biuro na poddaszu jest znakomitym sposobem na wykorzystanie tej przestrzeni i warto się zdecydować na jego urządzenie. W praktyce daje mnóstwo spokoju, dzięki oddzieleniu od innych pomieszczeń mieszkalnych ...

Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Rzeszowie

2020-10-15

Jak wynająć miejsce parkingowe w Rzeszowie i ile to kosztuje? Obecnie wiele nowoczesnych biur powstających w centrach dużych miast jest wyposażonych w podziemne i naziemne garaże umożliwiające bezpieczne pozostawienie samochodów zarówno przez pracowników, jak i klientów odwiedzających dane przedsiębiorstwo.

Ekologiczne biuro – rozwiązania w biurze

2020-10-10

Obecnie panuje moda na ekologiczne rozwiązania, które coraz więcej osób chętnie wprowadza je nie tylko do pomieszczeń domowych, ale także firmowych. Dbanie o środowisko naturalne jest bardzo doceniane, dlatego wiele przedsiębiorstw chce się tym wyróżnić na tle konkurencji.

Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze we Wrocławiu

2020-10-05

Wrocław jest dużym miastem, dlatego na jego terenie znaleźć można dziesiątki nowoczesnych biurowców z możliwością wynajęcia dodatkowych miejsc parkingowych. Takie rozwiązanie niesie za sobą wiele korzyści szczególnie w przypadku ciasno zabudowanych dzielnic, w których nie zawsze występują ogólnodostępne...

Jak wybrać odpowiednią powierzchnię biurową?

2020-10-01

Wybór powierzchni biurowej do wynajęcia wcale nie jest taki prosty. Na rynku można znaleźć wiele ofert, które różnią się wieloma czynnikami. Przede wszystkim lokalizacją, metrażem, ceną, a także dodatkowymi udogodnieniami, które w większości przypadków mają ogromne znaczenie.

Wynajem miejsca parkingowego Warszawa

2020-09-30

W przypadku Warszawy wynajem miejsc parkingowych przynależących do konkretnego biurowca jest niezwykle istotny.

Biuro retro – czy to dobry pomysł?

2020-09-19

Styl retro jest jednym z najczęściej wybieranych przez osoby, które cenią sobie ponadczasową i atrakcyjną stylistykę pomieszczeń domowych.

Wynajem miejsca parkingowego Szczecin

2020-09-11

Jeśli decydujesz się na wynajęcie nowoczesnego biurowca w Szczecinie, warto pomyśleć również o dołączonym do niego parkingu podziemnym lub przestrzeni znajdującej się na świeżym powietrzu.

Biuro wirtualne – jak to działa?

2020-09-05

Wirtualne biura funkcjonują na rynku od stosunkowo niedawna, bo od 1995 roku, kiedy to otwarte zostało pierwsze biuro tego typu w USA przez Ralpha Gregory’ego.