Biura do wynajęcia Gdańsk Przymorze

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec GDAŃSK | ARKOŃSKA BUSINESS PARK

Biurowiec GDAŃSK | ARKOŃSKA BUSINESS PARK

ul. Arkońska 1
Gdańsk, Przymorze

STAWKA CZYNSZU

12,5 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-04-25

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

3490 m2

DOSTĘPNE BIURA

7

Biurowiec GDAŃSK | KOŁOBRZESKA 32 | PODNAJEM

Biurowiec GDAŃSK | KOŁOBRZESKA 32 | PODNAJEM

ul. Kołobrzeska 32
Gdańsk, Przymorze

STAWKA CZYNSZU

10 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-04-25

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

2292 m2

DOSTĘPNE BIURA

0

Gdańsk to miejscowość ciesząca się dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Mają tu siedziby firmy z różnych branż. Nasza oferta obejmuje biura do wynajęcia Gdańsk Przymorze, które sprawdzą się doskonale zarówno w przypadku bardzo małych, jak i zdecydowanie większych przedsiębiorstw. Poszczególne budynki różnią się od siebie powierzchnią biurową, liczba kondygnacji, zastosowanymi udogodnieniami, parkingami czy układem. Pomagamy dobrać odpowiedni obiekt w taki sposób, by spełniał on oczekiwania przedsiębiorcy i zapewniał komfortową pracę.

Udogodnienia w biurach do wynajęcia Gdańsk Przymorze

Dostępne biura do wynajęcia Gdańsk Przymorze zostały wyposażone w szereg technologii, które wpływają na bezpieczeństwo i komfort pracy. W niektórych obiektach zastosowano m.in. podnoszone podłogi i podwieszane sufity. Ważnym elementem takich nieruchomości jest też klimatyzacja. Pozwala ona zapewnić odpowiednie warunki pracy, zwłaszcza w trakcie lata. Pomieszczenia wyposażono w kompleksowe okablowanie elektryczne i sieć internetową. Najemca może samodzielnie zdecydować o podłączeniu poszczególnych urządzeń elektrycznych. Nasze biura na wynajem są wykończone, dlatego przedsiębiorca może od razu zająć się ich wyposażeniem i rozpocząć pracę w nowym miejscu.

W biurowcach zastosowano też szereg instalacji, które wpływają bezpośrednio na bezpieczeństwo mienia i osób. Wśród nich warto wyróżnić czujniki dymu, systemy kontroli dostępu i tryskacze. Obiekty tego typu są monitorowane przez pracowników ochrony. Dzięki temu można mieć pewność, że na ich teren nie dostaną się niepowołane osoby. W razie zauważenia jakiejkolwiek niepokojącej działalności na teren biur przyjeżdża firma ochroniarska. Teren jest też objęty działaniem monitoringu.

W niektórych biurach znajdują się też sale konferencyjne. To wygodne rozwiązanie dla firm, w których regularnie przeprowadza się spotkania dla większej liczby pracowników czy narady. Obecność sali konferencyjnej zdejmuje z przedsiębiorcy obowiązek wynajmu dodatkowych budynków na czas ważnych wydarzeń. Liczba i wielkość sal zależy od wybranego biurowca.

Biura na wynajem z parkingiem

Wielu pracowników dojeżdża do biura własnym samochodem. Z tego powodu nasze biurowce zostały wyposażone w parkingi. W niektórych przypadkach są to jedynie miejsca naziemne. W innych zastosowano powierzchnie podziemne, w których samochody nie są narażone na wahania temperatury i opady. Liczba miejsc i typ parkingu zależy od architektury budynku. Pomożemy dopasować odpowiedni obiekt do wielkości firmy i przewidywanego zapotrzebowania na miejsca postojowe dla klientów oraz pracowników.

Oferujemy przede wszystkim budynki nowoczesne, które zostały odpowiednio przygotowane do potrzeb najemcy. Właściciel firmy może wprowadzić niezbędne modyfikacje, które pozwolą na komfortową i wydajną pracę w danym miejscu. Szczegóły najmu są ustalane pomiędzy właścicielem nieruchomości a najemcą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biur na wynajem w Gdańsku Przymorze.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: