Biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto

Filtruj według

Nasza oferta

Wrocław uznawany jest za dynamicznie rozwijające się miasto, charakteryzujące się jednocześnie piękną infrastrukturą. Ponadto jest doskonałym miejscem ze względu na oferowane warunki pracy i wiele wolnych wakatów, a także szybki rozwój. Jedną z najatrakcyjniejszych dzielnic jest bez wątpienia Stare Miasto, pełne zabytkowych kamienic, które zachwycają swoim urokiem. To właśnie w tej okolicy zlokalizowany jest Rynek, czyli ścisłe centrum, w którym krzyżuje się wiele linii komunikacji miejskiej. Z tego względu Stare Miasto jest doskonałą lokalizacją, z której bez najmniejszych problemów można dostać się w każde miejsce.

Nowoczesne biura na wynajem w najlepszej dzielnicy Wrocławia

Pierwszym z biurowców dostępnych w ofercie naszej firmy jest budynek Infinity, który został otwarty dla najemców w 2012 roku. Jest nowoczesnym kompleksem o wysokim standardzie, a znajduje się w nim nieco ponad 18 000 m2 powierzchni biurowej. Na tak dużą ilość miejsca przeznaczoną na biura pozwoliło 7 kondygnacji naziemnych oraz 3 podziemne. Zielone tarasy umilają pracę, podobnie jak zlokalizowane w bliskiej odległości punkty gastronomiczne. Równie nowoczesnym miejscem jest Komandorska 12 o powierzchni biurowej wynoszącej niespełna 4 000 m2. Budynek ten wyposażony jest w klimatyzację, podwieszane sufity i wysokiej jakości wykładziny. Oferując biura na wynajem, nie mogło w naszej ofercie zabraknąć również Beta Center, oddanego w 2012 roku, w którym znajdziemy otwarty układ pięter, pozwalający na funkcjonalną aranżację biur zajmujących łączną powierzchnię około 2 000 m2.

Stwórz doskonałe warunki pracy wynajmując powierzchnie biurowe na Starym Mieście

Na dużą uwagę zasługują z pewnością dwa biurowce na wynajem – City Forum (City 2) oraz City Forum (City One). Jest to kompleks budynków o całkowitej powierzchni najmu 24 000 m2 oddany częściowo do użytku w 2019 roku, natomiast zakończenie pozostałych prac zaplanowane jest na 2020 rok. Znajdujący się w prestiżowej dzielnicy, blisko ścisłego centrum Wrocławia jest atrakcyjny również w kwestii umiejscowienia. W pobliskiej lokalizacji znajduje się także Silver Tower Center, zbudowany w 2014 roku, w którym mamy do dyspozycji 7 200 m2 powierzchni biurowej, rozłożonej na 14 kondygnacjach. Wysoki komfort pracy możemy także znaleźć w biurach do wynajęcia zlokalizowanych w budynku New Point Offices z ekskluzywnym wykończeniem wszystkich pomieszczeń. Biurowiec został oddany do użytku w 2007 roku, a w jego wnętrzu można znaleźć powierzchnie biurowe zajmujące 3 600 m2.

Podczas poszukiwań nowoczesnych biur do wynajęcia warto również zwrócić uwagę na budynek Dominikański. Znajduje się w nim oszałamiające 35 500 m2 powierzchni biurowej oraz niespełna 400 miejsc parkingowych. Biurowiec powstał w 2015 roku i zachęca rozłożystymi przestrzeniami oraz certyfikatem zielonego budynku LEED – platynowy. Do dyspozycji najemców jest klimatyzacja, recepcja, ochrona oraz kontrola dostępu i okablowanie. Warto także wziąć pod uwagę obiekt biurowy Galeria Dominikańska. Biurowiec jest niewielki i będzie idealny dla najemców poszukujących spokojnego miejsca prowadzenia działalności. Znajdziemy w nim 2 500 m2 powierzchni biurowej oraz 920 miejsc parkingowych, dostępnych jako parking Galerii Handlowej. Najemcy mają do dyspozycji klimatyzację, recepcję i ochroną oraz uchylne okna, a także pełne okablowanie.

Wartym uwagi na stworzenie nowej siedziby firmy jest z pewnością budynek Nowy Targ, powstały w 2019 roku. Jest to 9-piętrowy biurowc, oferujący łącznie niespełna 20 000 m2 powierzchni biurowej. Ponadto w pobliskim parkingu znajduje się 188 miejsc postojowych, a w środku biurowca najemcy mogą cieszyć się komfortowymi warunkami pracy. Kompleks Pegaz to kolejny budynek dla biznesu, obok którego nie można przejść obojętnie. Budynek powstał w 2016 roku i mieści się przy ul. Garbarskiej 1. Składa się z dwóch części wraz z wielopoziomowym parkingiem, oferującym 360 miejsc postojowych. 6-pięter pozwoliło na stworzenie blisko 18 000 m2 powierzchni biurowej z nowoczesnym i komfortowym wyposażeniem dla najemców.