Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Poznaniu

Data dodania: 2020-08-21

|

Autor: Directoffice

Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Poznaniu

Garaż do wynajęcia Poznań to standard w przypadku dużych, nowoczesnych biurowców, szczególnie tych znajdujących się w centrum miasta. W takiej okolicy znalezienie ogólnodostępnego i bezpłatnego parkingu stanowi prawdziwe wyzwanie, dlatego firmowe miejsca postojowe są ratunkiem dla wielu pracowników i klientów odwiedzających Twoje przedsiębiorstwo. Jakie jeszcze zalety ma wynajem podziemnego garażu lub klasycznych miejsc parkingowych w Poznaniu i w jaki sposób możesz to zrobić?

Wynajem garażu Poznań – jak wynająć i czy warto?

Wynajem garażu Poznań w okolicy nowoczesnego biura jest wyjątkowo prosty. W ofercie Directoffice.pl znajdziesz wysokiej klasy budynki z możliwością wynajęcia konkretnej liczby miejsc postojowych zarówno pod ziemią, jak i pod gołym niebem. Takie rozwiązanie pomaga nie tylko w szybkim zaparkowaniu samochodu przed pracą, lecz także zwiększa bezpieczeństwo aut, a w przypadku garaży podziemnych – chroni je przed niekorzystną pogodą. Parkując w krytej przestrzeni w deszczowe dni, nie musisz martwić się o zamoknięcie służbowego ubioru lub niesionych dokumentów, a podczas cieplejszych miesięcy Twój samochód nie nagrzeje się pod wpływem słońca. Firmy mające własny parking są również uważane za bardziej profesjonalne i dbające o potrzeby swoich klientów oraz pracowników.

Ile kosztuje wynajem garażu Poznań?

Koszt wynajmu biura z miejscami parkingowymi w Poznaniu jest uzależniony od wielu czynników. Podstawowym z nich jest położenie garażu – jeśli znajduje się on pod ziemią, może być nawet dwukrotnie droższy od tego naziemnego. Na ostateczną cenę wynajmu wpływa również wyposażenie parkingów w dodatkowe udogodnienia, takie jak stacje ładowania pojazdów elektrycznych, oddzielne strefy parkowania rowerów czy udogodnienia pozwalające na odświeżenie się po trasie pokonanej za pomocą jednośladu. Większość garaży znajdujących się tuż pod nowoczesnymi biurowcami w Poznaniu lub w ich bliskiej okolicy to tereny zarezerwowane jedynie dla klientów lub pracowników danej firmy objęte przez monitoring, co również wpływa na ich ostateczny koszt. Cena miejsca w garażu podziemnym w nowoczesnym biurowcu w Poznaniu to około 50-160 EUR. W poszczególnych dzielnicach ceny mogą wyglądać następująco:

  • Jeżyce – 50-70 EUR,
  • Grunwald – 50-75 EUR,
  • Stare Miasto – 60-160 EUR.
Oceń artykuł
5/5 - (1 vote)