Biura do wynajęcia Łódź Bałuty

Filtruj według

Nasza oferta

Biurowiec ŁÓDŹ | OGRODOWA OFFICE

Biurowiec ŁÓDŹ | OGRODOWA OFFICE

ul. Ogrodowa 8
Łódź, Bałuty

STAWKA CZYNSZU

13,5 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-04-23

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

5993 m2

DOSTĘPNE BIURA

5

Biurowiec ŁÓDŹ | BIUROWE CENTRUM BIZNESU

Biurowiec ŁÓDŹ | BIUROWE CENTRUM BIZNESU

ul. Łagiewnicka 54/56
Łódź, Bałuty

STAWKA CZYNSZU

6.36 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-04-23

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

203 m2

DOSTĘPNE BIURA

3

Inwestorzy coraz częściej wybierają Łódź ? to właśnie to miasto zostało okrzyknięte optymalnym rozwiązaniem dla biznesu. Nieustannie rozwijająca się infrastruktura, obecność licznych międzynarodowych korporacji i doskonała lokalizacja łącząca strategiczne punkty w Polsce czynią Łódź atrakcyjnym miejscem nie tylko na otwarcie nowej filii, ale także rozpoczęcie działalności. Jedną z dzielnic, w której znajdziesz nowoczesne powierzchnie biurowe do wynajęcia za pośrednictwem Directoffice.pl, są Bałuty.

Wynajem biur w Park Biznesu Teofilów I, Alexander Plaza i Green Horizon I i II

Park Biznesu Teofilów znajduje się przy ulicy Traktorowej i obejmuje aż 4 biurowce o nowoczesnym wyposażeniu i wysokim standardzie wykończenia. Budynek I został oddany do użytku w 2011 r. i oferuje ponad 9 000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia na 10 kondygnacjach, w której najemcy mogą korzystać z wind, klimatyzacji czy okablowania elektrycznego, telefonicznego i komputerowego. Nie zabrakło także 134 miejsc parkingowych na parkingu podziemnym, systemu telewizji dozorowej CCTV, BMS, dźwiękowego systemu ostrzegawczego oraz przeciwpożarowego wyłącznika prądu. Najemcy mogą w Parku Biznesu Teofilów skorzystać z pełnego dostępu dla niepełnosprawnych oraz usług gastronomicznych zlokalizowanych na parterze. Na Bałutach znajduje się również Alexander Plaza ? budynek z 2005 r. o 6 kondygnacjach, na których czeka około 6 000 m2 powierzchni biurowej. Wynajem obejmuje możliwość swobodnej aranżacji wnętrz, dostęp do kontroli dostępu, łącza światłowodowego czy klimatyzacji oraz do parkingu naziemnego z 240 miejscami postojowymi. Alexander Plaza jest zlokalizowany niedaleko centrum ? dojazd zajmuje około 8 minut ? oraz lotniska.

Za pośrednictwem naszej firmy możesz także skorzystać z wynajmu biura w Green Horizon I i II ? nowoczesnego kompleksu klasy A znajdującego się przy ulicy Pomorskiej, o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 31 300 m2. Inwestycja oddana do użytku w maju 2013 r. otrzymała certyfikaty środowiskowe i GreenBuilding. Na terenie obiektów znajdują się miejsca parkingowe i parking rowerowy oraz BMS, windy czy klimatyzacja. Najemcy mogą dowolnie aranżować wynajmowaną przestrzeń oraz korzystać z prysznicu dla rowerzystów. Green Horizon I i II został również wyposażony w windy, a na terenie kompleksu czekają na pracowników restauracje, hotele i sklepy. W pobliżu obiektów znajduje się Wydział Prawa Uniwersytetu Łódzkiego, rondo Solidarności i stacja kolejowa Łódź Fabryczna.

Dzielnice w których możesz nas znaleźć: