Wynajem miejsca parkingowego Warszawa

Data dodania: 2020-09-30

|

Autor: Directoffice

Wynajem miejsca parkingowego Warszawa

W przypadku Warszawy wynajem miejsc parkingowych przynależących do konkretnego biurowca jest niezwykle istotny. W tak dużym, ciasno zabudowanym mieście znalezienie ogólnodostępnej przestrzeni pozwalającej na zaparkowanie samochodu jest niezwykle trudne, szczególnie w standardowych godzinach pracy. Jeśli już znajdziesz wolne miejsce, często okazuje się, że znajduje się ono w strefie płatnego parkowania, co w przeliczeniu na 8 godzin spędzonych w firmie nie jest najtańszym rozwiązaniem. Z tego powodu wynajęcie garażu dla swoich pracowników i klientów w Warszawie jest dosyć istotne, a taka inwestycja pozwala dodatkowo na podniesienie standardu konkretnego przedsiębiorstwa.

Garaż do wynajęcia Warszawa – jak wynająć i ile to kosztuje?

Większość nowoczesnych biurowców w Warszawie ma podziemne garaże umożliwiające wynajem zarówno dla dużych, jak i mniejszych firm. Koszt inwestycji zależy jednak od indywidualnych czynników, takich jak lokalizacja budynku, liczba miejsc parkingowych oraz ewentualne, dodatkowe udogodnienia. W przypadku Warszawy ceny wynajmu garażu są znacznie wyższe niż w mniejszych miastach, jednak taka zależność występuje także w przypadku kosztu samego biurowca. Na ogół przestrzenie postojowe pod gołym niebem są tańsze niż te podziemne, ale w ciasno zabudowanym centrum stolicy częściej występują garaże znajdujące się tuż pod budynkiem. Cena miejsca w garażu podziemnym w nowoczesnym biurowcu w Warszawie wynosi od zaledwie 40 do aż 250 EUR. Wszystko zależy od lokalizacji obiektu. W poszczególnych dzielnicach ceny wahają się następująco:

  • Śródmieście – 75-250 EUR,
  • Wola – 45-180 EUR,
  • Włochy – 50-90 EUR,
  • Mokotów – 35-140 EUR,
  • Ochota – 45-130 EUR,
  • Praga Południe – 45-100 EUR,
  • Praga Północ – 45-175 EUR.
Biurowiec FOREST

Biurowiec FOREST

ul. Burakowska 14
Warszawa, Żoliborz

STAWKA CZYNSZU

20 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-05-10

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

842 m2

DOSTĘPNE BIURA

7

Biurowiec VARSO 1

Biurowiec VARSO 1

ul. Chmielna 71
Warszawa, Wola

STAWKA CZYNSZU

23,5 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-05-13

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

1903 m2

DOSTĘPNE BIURA

3

Biurowiec P180

Biurowiec P180

ul. Puławska 180
Warszawa, Mokotów

STAWKA CZYNSZU

19,5 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-05-10

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

2417 m2

DOSTĘPNE BIURA

3

Wynajem garażu Warszawa i jego zalety

Wynajem garażu Warszawa niesie za sobą bardzo wiele korzyści. Oprócz łatwego znalezienia miejsc postojowych kryte parkingi pozwalają również na ochronę samochodów przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz działaniem przypadkowych osób, które zazwyczaj nie mają wstępu na teren biurowca i przylegającego do niego placu. Zarówno garaże naziemne, jak i podziemne zwykle są objęte monitoringiem, co również wpływa na bezpieczeństwo pozostawionych tam aut. Kolejną ogromną zaletą garaży do wynajęcia w biurowcach są dodatkowe udogodnienia, takie jak stacje ładowania pojazdów elektrycznych, których przecież nie brakuje w stolicy oraz wydzielone miejsca pozwalające na umieszczenie w nich rowerów.

Oceń artykuł
5/5 - (1 vote)