Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Łódzi

Data dodania: 2020-07-20

|

Autor: Directoffice

Jaki jest koszt wynajmu miejsca parkingowego w biurze w Łódzi

Garaż do wynajęcia Łódź to doskonałe rozwiązanie zarówno w przypadku dużych biur, jak i tych nieco mniejszych. Jeśli znajduje się on w centrum miasta, zdecydowanie się na taką inwestycję pozwoli zaoszczędzić czas na szukanie wolnych miejsc parkingowych w okolicy, które często mogą okazać się dodatkowo płatne. Garaże na wynajem w Łodzi oferowane przez Directoffice.pl w większości mają także ciekawe udogodnienia, takie jak strefa umożliwiająca bezpieczne pozostawienie roweru lub prysznice pozwalające na odświeżenie się po podróży za pomocą jednośladu. Dzięki temu zwiększają one standard danej firmy i wpływają na pozytywne nastroje wśród pracowników oraz klientów.

Garaż do wynajęcia Łódź – czy warto?

Wynajmując nowoczesne biuro w centrum Łodzi, musisz liczyć się z faktem, że znalezienie miejsca parkingowego w jego okolicy może okazać się niezwykle trudne i powodować spóźnienia pracowników oraz irytację odwiedzających Cię klientów. Dlatego możliwość dokupienia przestrzeni postojowych do wynajmowanego biura staje się bardzo korzystnym rozwiązaniem. Podziemne garaże są również bardzo wygodne i pozwalają na dostanie się do budynku od wewnątrz, bez narażania siebie i niesionych dokumentów na działanie deszczu lub śniegu. Pozostawienie samochodu w krytym pomieszczeniu chroni go również przed niskimi temperaturami oraz mocnym słońcem, które latem stanowi zmorę kierowców i pasażerów.

Biurowiec EQUATOR II

Biurowiec EQUATOR II

Al. Jerozolimskie 96
Warszawa, Ochota

STAWKA CZYNSZU

15,5 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-05-10

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

327 m2

DOSTĘPNE BIURA

3

Biurowiec KAROLKOWA BUSINESS PARK

Biurowiec KAROLKOWA BUSINESS PARK

ul. Karolkowa 30
Warszawa, Wola

STAWKA CZYNSZU

19,5 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-05-10

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

369 m2

DOSTĘPNE BIURA

3

Biurowiec WEST STATION FAZA II

Biurowiec WEST STATION FAZA II

Al. Jerozolimskie 144
Warszawa, Ochota

STAWKA CZYNSZU

17,5 €/m2

DATA AKTUALIZACJI

2024-05-10

DOSTĘPNA POWIERZCHNIA

2376 m2

DOSTĘPNE BIURA

5

Garaż wynajem Łódź – ile to kosztuje?

Wynajem garażu Łódź obecnie jest bardzo prosty, ale koszt takiej inwestycji zależy od bardzo wielu czynników. W nowoczesnych biurowcach miejsca parkingowe znajdują się zazwyczaj pod budynkiem, ale często dostępne są także wolne przestrzenie pod gołym niebem. Garaże podziemne są znacznie droższe niż te naziemne ze względu na fakt, że chronią one auto przed szkodliwymi warunkami pogodowymi i ingerencją osób mijających parking. W przypadku biurowców miejsca parkingowe pod ziemią i na świeżym powietrzu zazwyczaj są objęte monitoringiem, co również może wpływać na koszt wynajmu konkretnego garażu. Podziemne parkingi wyższej klasy mogą być również wyposażone w dodatkowe udogodnienia dla rowerzystów lub posiadaczy samochodów elektrycznych sprawdzające się doskonale w przypadku większych przedsiębiorstw. Cena miejsca w garażu podziemnym w nowoczesnym biurowcu w Łodzi waha się od 50 do 90 EUR. W zależności od dzielnicy średnie ceny wynoszą:

  • Śródmieście – 60-90 EUR,
  • Bałuty – 50-90 EUR.
Oceń artykuł