Wynajem miejsca parkingowego Szczecin

Data dodania: 2020-09-11

|

Autor: Directoffice

Wynajem miejsca parkingowego Szczecin

Jeśli decydujesz się na wynajęcie nowoczesnego biurowca w Szczecinie, warto pomyśleć również o dołączonym do niego parkingu podziemnym lub przestrzeni znajdującej się na świeżym powietrzu. Takie rozwiązanie pozwoli pracownikom i klientom Twojej firmy na szybkie pozostawienie pojazdu w bezpiecznym miejscu, co ma ogromne znaczenie głównie w centrach dużych miast. Na stronie internetowej directoffice.pl znajdziesz szeroki wybór nowoczesnych biur w Szczecinie z dodatkowymi miejscami parkingowymi w różnych cenach, dzięki czemu dopasujesz odpowiedni budynek do potrzeb swojego przedsiębiorstwa.

Garaż do wynajęcia Szczecin i jego zalety

Wynajem garażu Szczecin to bardzo korzystna inwestycja pozwalająca na rozwiązanie problemu braku bezpiecznego i bezpłatnego miejsca, w którym pracownicy i klienci będą mogli pozostawić swoje samochody. Taka opcja jest również bardzo wygodna, a monitoring zainstalowany na większości parkingów dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo zaparkowanych tam aut. Garaże podziemne znajdujące się pod nowszymi biurowcami są w stanie zabezpieczać pojazdy także przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, włącznie z uciążliwym nagrzewaniem się w gorące dni. Z takiego garażu można z łatwością dostać się do biura dzięki windzie lub schodom, dzięki czemu nie musisz wychodzić na zewnątrz, aby wejść do budynku.

Ile kosztuje garaż do wynajęcia Szczecin?

Wynajem miejsca parkingowego Szczecin to zdecydowanie opłacalna inwestycja, jednak jej dokładny koszt może zależeć od bardzo wielu czynników. Przede wszystkim liczy się lokalizacja danego biurowca. W centrum miejsca parkingowe będą droższe niż na obrzeżach miast, gdzie przestrzeni postojowej jest na ogół znacznie więcej. Garaże podziemne również są bardziej kosztowne niż te pod gołym niebem, ponieważ mogą one chronić auta przed działaniem wielu niekorzystnych czynników i umożliwiają bezpośrednie dostanie się do budynku bez wychodzenia na zewnątrz. Na ostateczną cenę miejsc parkingowych wpływają również dodatkowe udogodnienia, które można spotkać w wielu nowoczesnych biurowcach w Szczecinie. Ceny miejsc w garażach w takich obiektach plasują się na poziomie od 45 do 140 EUR.

Oceń artykuł
5/5 - (1 vote)