Biura do wynajęcia Gdańsk Centrum

Filtruj według

Nasza oferta

    Centrum Gdańska to jedna z najlepszych trójmiejskich lokalizacji na otwarcie siedziby lub filii firmy działającej w dowolnej branży. Przez tę część miasta przebiega jego główna arteria komunikacyjna, czyli ul. Grunwaldzka. Dzięki temu biurowce leżące w centrum mają bezproblemowe połączenia z tak ważnymi punktami, jak lotnisko i dworzec Gdańsk Główny. W dzielnicy znajdują się siedziby dziesiątek cenionych przedsiębiorstw, co dodatkowo podnosi prestiż każdej nowej firmy pojawiającej się w tej okolicy. Na najemców czekają tu biurowce Tryton i Olivia Business Centre. Dostępne w nich biura do wynajęcia to doskonały pomysł dla firmy nastawionej na sukces!

    Biura serwisowane Tryton i Olivia Business Centre w sercu Gdańska

    Biurowiec Tryton to nowoczesny budynek, w którym udostępniono pod najem aż 22 000 m² powierzchni biurowej. Pomieszczenia są dostosowane do potrzeb firm o różnych profilach działalności. Są wyposażone m.in. w okablowanie komputerowe i telefoniczne oraz łącze światłowodowe. Komfort pracy podnosi automatyka budynkowa BMS i klimatyzacja. Garaż podziemny pozwala pracownikom na bezpieczne pozostawianie samochodów. Na atrakcyjność biurowca wpływa bliskość ścisłego centrum miasta i kluczowych punktów, takich jak dworzec Gdańsk Główny czy Stocznia Gdańska.

    Ciekawą opcją na wynajem w centrum Gdańska jest także Olivia Business Centre. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 14 000 m² i została rozdzielona na 7 kondygnacji. Do nieruchomości przynależą 2 parkingi na 570 miejsc postojowych. Pomieszczenia budynku są w pełni dostosowane do wysokich wymagań pracowników. Wyposażono je w pełne okablowanie, klimatyzację, czujniki dymu i otwierane okna.